DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 28.07.2017 23:35:45 

Aktuality
 
 

 

11.11. 2015  Po delší době jsem se dostala k tomu abych napsala jednu moc smutnou a jednu radostnou zprávu...

 Po nečekánem a rychlém odchodu Brahmsíka a Garpíka zavládl doma velký smutek. I když se to se 4 psama bude někomu  zdát divné, nastal doma šílený klid a prázdno. Nabízelo se řešení, kterým bylo samozřejmě nové štěňátko. Moje volba padla opět na východ, přesně do Moskvy do CHS ALGRAND BERNI, odkud k nám v pátek 9.10. přiletěl náš nový člen smečky Oscanek, tady přesněji OSCAR

 

 

11.9. 2015 mě navždy na opustila moje srdeční záležitost... 

Veteran CH. Grand CH. BRAHMS ELEUTERIA (3.5.2006 - 11.9.2015)

Brahmsíčku můj milovaný,  nikdy na Tebe nezapomenu, navždy budeš v mém srdíčku a vlastně tedy pořád se mnou...vím, že to tak muselo být, ale moc to bolí....

 

 

4.8.2015 Aragonek se stal poprvé tatínkem!!!! Krásné Cherry z Labského zítiší se narodilo 7 štěňátek, 2 bohužel mrtvá. Tak se máme 3 pejsky a 2 holčičky :-) !!!!

21.7.2015 Národní výstava Mladá Boleslav, Aragonek v otevřené třídě Výborný 1 CAC!!! Jupííííí

 

 

 

14.7.2015 ...přišlo to nečekaně a rychle...navždy mě opustil můj Garpík .....

CH. Bonifac Moravian Hurricane                                                         

          25.3.2015 - 14.7.2015

 

                                                                   

 

Enricco Super Exclusive Schastie Evropy...bohužel HD 0/4....

7.5.2015 Štěňátka jsou na světě!!! Garpíkovi  (Bonifac Moravian Huricane) a Tigrušce (Tigra Queen Elsa) se narodilo 9 krásných miminek.  1 pejsek to bohužel nevládl, tak máme 2 pejsky a 6 holčiček!!! 

3.5.2015  Nejúžasnější chlap mého života oslavil 9 té narozeniny!!!!!!!!!!!!! Bramííí, všechno nejlepší a ať jsi tady se mnou ještě hoodně dlouho!!!!

  GrandCH. VeteranCH. Brahms Eleuteria 9 let

26.4.2015 Po nějaké pauze jsme vyrazili na výstavu. Aragonek nastoupil poprvé do otevřené třídy se super výsledkem Výborný 3!!! 

15.4.2015  Budeme mít štěňátka!!!!!  Máme potvrzenou březost krásné holčičky Tigra Quenn Elsa, hrdým tatínkem bude můj Garpík (Bonifac Moravian Hurricane) !!!

 

21.3.2015 Aragonek má za sebou úspěšnou bonitaci s krásným bonitačním kodem!!! Po absolvování květnové klubové výstavy bude zařazen mezi krycí psy. Jeho kod je 535 AHS 5p5 Ao neg

 
Sezonu jsme zakončili Evropskou výstavu v Brně. Ve třídě šampionů nastoupil Flavio a získal známku Výborný. Enricco (Super Exclusiv) nastoupil ve třídě dorostu a získal Velmi nadějný 1 Evropská naděje!!
 
13.9.2014 Klubová výstava Tábor - Zárybničná Lhota.... Brahmsík ve třídě veteránů opět Výborný 1 Nejlepší veterán BOV , Garpík (Bonifac) ve třídě čestné Výborný 2 a Flavio ve třídě vítězů známka Výborný 
 
 
 
Máme novou posilu ve smečce!!! Až z Ruska k nám přijel Super  Exclusive Schastie Evropy "Enricco". Do smečky zapadl naprosto skvěle, tak snad se mu bude u nás líbit :-)
 
 
 
 
20.7.2014 Národní výstava Mladá Boleslav ...Aragonek v mezitřídě opět Výborný 1 CAC !!! 
 
29.6.2014 Národní výstava Klatovy ....Aragonek v mezitřídě opět Výborný 1 CACBrahmsík ve třídě veteránů opět Výborný 1, Nejlepší veterán BOV a ve finále se stal i nejkrásnějším berňákem BOB !!!! Tímto splnil podmínky k udělění titulu VETERÁN ŠAMPION !! Jupíííí
 
  
 
22.6.2014  Mezinárodní výstava Brno...Aragon Wzgorze Agisa poprvé v mezitřídě a Výborný 1 CAC, res. CACIB
 
 
 
25.5.2014 Mazec na Mezinárodní výstavě v Litoměřicích :-) !!!!!!!!!!!!!! Dantík v otevřené třídě známka Výborný, Flavio ve třídě šampionů Výborný 1 CAC, res.CACIB a Brahmsík ve třídě veteránů Výborný 1, Nejlepší veterán (BOV) , Vítěz plemene (BOB) a nenechali jsme si ujít závěrečné soutěže, kde Brahmsík získal titul Nejlepší veterán výstavy a 7.místo v nabité II. skupině FCI! Neuvěřitelný zážitek!!!!!
 
 
Flavio Výborný 1 CAC, res.CACIB
 
 
Dante Výborný 
 
 
Brahmsíčka miminka s Anny Nebeská hvězda :-)
         
 
1.5.2014 Garpík je opět tatínek!!! Jeho 5  štěňátek  se narodilo  v CHS Ganiros mamince Eimi Z Olešských strání. Další jeho miminka se narodila v CHS Z Dvořákova kraje. Píďalka (Alhambra Bohemia Bernica) porodila 4 krásná štěňátka ..více na bspidalka.webnode.cz/ 
 
 
13.4.2014 Národní výstava Ostrava...vyrazil tentokrát Garpík (Bonifac) a Aragonek. Garpík v třídě vítězů  získal Výborný 3 a Aragonek ve třídě mladých Výborný 1 CAJC!!!!! 
 
5.4.2014  Budou zase štěňátka!!! Březost máme potvrzenou u Flavia nevěsty Deiny Baronnella. Brahmsík má potvrzenou březost u Enny z Kytlic a Anny Nebeská hvězda a Garpík (Bonifac) bude tatínek štěňátek od Eimi z Olešských strání a Píďalky :-) (Alhambra Bohemia Bernica). Juchuuu :-)
 
25.1.2014   Mezinárodní výstava  Glogow..vyrazili jsme  s Flavíkem a Aragonkem, Flavio ve třídě šampionů Výborný 4 a Aragonek ve třídě mladých známka Výborný.
 
 
 
Flavio je tatínek!!! V CHS Baronnella se narodilo 11 krásných štěňátek!!! Maminkou je krásná Ch.Jch. Emilly Baronnella.
 

26.12.2013 Brahmsíček má krásná štěňátka opět v Německu, narodila se 21.10.2013 ...maminkou je JCH Joyce van´t Fehntjer Deep

2.12.2013 DUO CACIB Nitra 30.11. - 1.12.2013 ...opět jsme vyrazili na Slovensko, tentokrát s Flaviem, Aragonkem a Didkou...a radost byla veeelikáááá !!!! 

GrandCh. Flavio Eleuteria, třída šampionů ..sobota Výborný 1 CAC CACIB  BOS

                                                                                             neděle Výborný 1 CAC CACIB  BOB

Aragon Wzgorze Agisa třída mladých ...sobota Velmi dobrý

                                                                              neděle Výborný 4

Dia Griene Záře Démantů třída otevřená ...sobota Velmi dobrá 4

                                                                                                   neděle Výborná 2, res.CAC

26-27.10.2013  DUO CACIB Bratislava..vyrazili jsme s Flaviem zkusit štěstí na Slovensko, Flavio ve třídě šampionů sobota: Výborný 2, res.CAC, res.CACIB

                                                                    neděle Výborný 2, res.CAC... bylo to o kousek :-) 

 

30.9.2013 Mezinárodní výstava Wroclaw ( Polsko)...vyrazili jsme s Flaviem, ve třídě šampionů tentokrátVýborný 2  (z 6)

Vzali jsme  s sebou i Aragonka a na výstavě jsme se setkali s jeho chovateli Monikou a Peterem Stys Zajac a Aragonka sourozenci Abrahmsem a Arwenkou.Moc děkujeme za skvělé setkání!!

 

26.9.2013 Klubová výstava Zárybničná Lhota u Tábora..tentokrát jel Brahmsík, Flavio a Dantík. Brahmsík v čestné třídě Výborný 1Dantík v mezitřídě známka Výborný Flavio ve třídě vítězů ve velkén konkurenciVýborný 3!!! Brahmsíka dcery   bodovaly ..Dia Griene Záře démantů  ve třídě otevřené...Výborná 3 ( z 52) aTigra Queen Elsa ve třídě mladých Výborná 2 ( z 32)!!!

26.8.2013 Flavio se stal podruhé tatínek!!! Maminkou je krásná Ann Mary Mohutné srdce. Více na   amazing-heart-cz.webnode.cz/stenatka/

25.8.2013 Národní výstava Mladá Boleslav..tentokrát Dantík v mezitřídě známka Velmi dobrý

 

a Flavio ve třídě vítězů opět Výborný 1 CAC a na závěr ještě titul Národní vítěz!! Tímto splnil podmínky k udělení titulu ČESKÝ GRAND ŠAMPION!!!

5.8.2013 Flavio bude podruhé tatínkem!!! Máme potvrzenou březost jeho druhé nevěsty  Ann Mary Mohutné srdce!!!

 Brahmsíček opět tatínek...jeho další miminka (4 pejsci) je narodila tentokrát ve Slovinsku, mamince Jessi Berner Kaiser! Více na www.berner-kaiser.com/ 

 

Garpíček (Ch.Bonifac Moravian Hurricane) se stal tatínkem. Jeho další štěňátka (4 pejsci a 2 fenečky) se narodila na Slovensku v CHS z Ipeľskej kotliny, mamince Petře z Ipeľskej kotliny. 

 

Vydali jsme se na Mezinárodní výstavu psů do Mladé Boleslavi. Tentokrát jel Aragonek, který opět ve třídě dorostu Velmi nadějný 1 a jeho taťka Brahmsík ve třídě šampionů tentokrát v konkurenci 5 krásných šampionů Výborný 2, res.CAC a res.CACIB. I ve svých 7 letech se ukázal, že je stále v super kondici...což potěší ze všeho nejvíc.

 

Brahmsíka dcera Dia Griene Záře démantů opět na bedně..v obrovské konkurenci v otevřené třídě Výborná 3

 Brahmsík s Dídou

další Brahmsíka potomek Aurra od Bíloho jelena ve třídě mladých opět Výborná 1, CAJC a má splněno podmínky k udělení  Český Junior šampion krásy!!

Byli jsme  se podívat v CHS z Milínského údolí na Flavíčka první štěňátka!! Jsou naprosto úžasná!! Všechna již jsou rezervovaná..více na milinskeudoli.cz/odchovy/bsp-vrh-a/6-tyden-vrh-a

 

3.6.2013  Garpíka (Bonifac) štěňátkům je už 6 týdnů a jsou naprosto úžasná :-) ..všechna štěňátka jsou již rezervována ..více na www.carlyrose.estranky.cz/

  

   

 

Flavia štěňátka rostou...4 týdny ... http://milinskeudoli.cz/odchovy/bsp-vrh-a    

 

16.6.2013 Národní výstava Jelenia Gora Polsko...tentokrát jsme vyrazili ve 3 :-)...Aragonek ve třídě dorostuVelmi nadějný 1Flavio ve třídě šampionů Výborný 1 CWC a Dantíček zvládl svojí první výstavu naprosto skvěle...mezitřída Výborný 1 CWC !!!!

 

 

29.5.2013 Tak už i Flavio se stal tatínkem!!!! Jeho první nevěstou se stala Anny z Rájeckého panství, které se narodilo 8 krásných štěňátek. 1 to bohužel vzdalo, tak máme   2 pejsky a 5 feneček. Více info na http://milinskeudoli.cz/odchovy/bsp-vrh-a

CACIB Litoměřice a opět déšť....  Tentokrát jsem vyrazila s miminkem Aragonkem, který svojí výstavní premiéru zvládl skvěle a to se známkou Velmi nadějný 1. I Flavio zvládl svou premiéru ve třídě šampionů naprosto bravurně..Výborný 1, CAC, CACIB, BOB !!! Brahmsíka dcery bodovaly ve třídě mladých.. Aurra od Bílého jelena V1 CAJC a  BOJ a Aywa od Bílého jelena V2 ( z 10!!) 

 

  

 

 

Klubová výstava Rožnov pod Radhoštěm....za neustálého deště vyrazil Garpík (Bonifac) do třídy čestné, kterou vyhrál...Výborný 1, Vítěz třídy čestné a Flavio poprvé ve třídě vítězů získal známku Výborný (z 15)

 

 

23.5.2013  Garpík (Bonifac) je  opět tatínek !!! Maminkou je  Amálka Pohoda v Osovicích, které se narodilo 7 krásných štěňátek.  

19.3.2013

CHS Nebeská hvězda mají štěňátka po našem Brahmsíkovi. Jedná se o opakované krytí, více na www.chsznebes.wbs.cz/Vrh-C.html

A  je to tady...Flavio má  za sebou úspěšnou bonitaci. Jeho bonitační kod je 525 AL 45 A0 neg. , co víc si přát..takže Jch. Ch. Flavio Eleuteria se stává také chovným psem!!!

Splněný sen-nová posila v naší smečce...ARAGON WZGÓRZE AGISA.Tatínek je nášGrandCh.Brahms Eleuteria a maminkou je Gabi Stroz Zagrady

 

18.2.2013

Dnes byl pro Dantíka velký den a dopadl jak nejlíp jen mohl....

Dante Moravian Hurricane  HD 0/0 , ED 0/0, OCD negativní!!!!!!

Gapíka (Boniface) děti s Ester Nethanjahu...všechna štěňátak už mají své páníčky...

2.2.2013 Budou štěňátka!!! Brahmsík a Alexis Nebeská hvězda budou mít miminka :-)

  

 

DUO CACIB Brno Flavio v mezitřídě Výborný 1, CAC, res.CACIB !!!!!!!!!
Flavio se stává Českým šampionem krásy !!!!! JUPÍ !!!!

Garpíka (Boniface)  dcera Baileys Bern's Hell ve třídě mladých získala Výborná 1 CAJC a BOJ

(z 11)!!!!

8.2.2013 Výstavní sezonu jsme začali s Flaviem v Brně..v mezitřídě získal Výborný 3

Brahmsík i Garpík (Bonifac) mají za sebou krytí, za pár dní uvidíme, jak bylo úspěšné :-)  

1.1.2013 Garpík má další miminka...V CHS Nethanjanu se narodilo před Vánocemi 8 krásných štěňátek, rodiče jsou Ch.Bonifac Moravian Hurricane x Ester Nethanjahu !!! Zájemci o štěňátko mohou kontaktovat p.Kopeckého na tel.602 103 126

 
5.12.2012 O víkendu jsme vyrazili do Polska, na Národní výstavu Walbrzych. Garpík (Bonifac)ve třídě šampionů získal Výborný 1, CWC a Flavio v mezitřídě Výborný 1, CWC a ve finále potom ještě získal titul Vítěz (Národní vítěz). Jela s náma i Brahmsíka dcera Dia Griene Záře Démantů i ona bodovala v mezitřídě Výborná 1, CWC!!! Jupííí
 Flavio, Bonifac, Dida
 
Brahmsíkovi se v Polsku narodila další štěňátka!!! Maminkou je Gabi Stróź Zagrody....Více na www.wzgorzeagisa.pl/mioty.html
 
DUO CACIB Praha..naprosto úžasný víkend...Flavio  v sobotu
Výborný 1 CAC a v neděli Výborný 1 CAC, res.CACIB !!!
 
14.10.2012 MVP České Budějovice..tentokrát jsme vyrazili s Flaviem a Brahmsíkem. Flavio v mezitřídě Výborný 2 a Brahmsík ve třídě šampionů Výborný 2, res.CAC a res.CACIB !!!
 
 
6.10.2012 Krajská výstava Litoměřice...Flavio se na chvíli vrátil do třídy mladých a získal Výborný 1, Vítěz třídy mladých!!!
 
30.9.2012 Národní výstava Brno a Flavio bodoval v mezitřídě...Výborný 1 CAC !!!! Garpík ve třídě vítězů Výborný 3.
 
26.9.2012 Národní výstava Zielona Gora a Flavio v mezitřídě Výborný 1 CWC (CAC)!!!!!
 
Klubová výstava Zárybničná Lhota...Brahmsík ve třídě vítězů mezi 11 krásnými šampiony získalVýborný 4Garpík vyhrál čestnou třídu  a Flavio v mezitřídě získal Výborný 2, res.CAC z 19 psů!!! Porazil ho akorát Brahmsíka syn  Baggatino Bacio Amber Bohemia a bylo to vážně o chlup!!!!  
 Brahms 
 Bonifac (Garp)
 Flavio 
 Bonifac, Brahms, Flavio...všichni 3 "na bedně" :-)
 
2.9.2012 V Německé CHS vom Lenzgraben se Brahmsíkovi narodila další štěňátka...1 holčička a 1 chlapeček. Maminkou je Runa von den Wasserratten!!! Více na www.vom-lenzgraben.de/html/p-wurf.html
 
 
 
Vydali jsme se s Flavíkem na MVP do Mladé Boleslavi..Flavio poprvé a jako nejmladší (15 měs) v mezitřídě získal Výborný 3 ! Setkali jsme se s jeho  sestřičkama.
 
Fulvia, Fabiola a Flavio ELEUTERIA
 
 
12.8.2012 Garpíka štěňátka už pěkně vyrostla a  už se rozjela  z rodné Itálie CHS  Della Torre  d´Ovarda ( www.torredovarda.com  ) do světa...
 
    
 
 
Máme oficiální vyhodnocení rtg kloubů ....  
JCh. Flavio Eleuteria  HD 0/0, ED 0/0, OCD neg.!!!! 
Máme obrovskou radost !!!
 
 
 
 
15.7.2012 Vyrazili jsme na Národní výstavu do Mladé Boleslavi, tentokrát si udělal výlet jen Brahmsík...ve třídě vítězů, ve velké konkurenci získal Výborný 2, res. CAC!!!
 
5.7. 2012 Udělali jsme si výlet a jeli se podívat na Brahmsíka štěňátka...nejdříve do CHS Od Bílého jelena, kde mají 2 krásné holčičky, maminkou je krásná Ch. Fiona Od Zlatého Roxe.
 
 
 
Potom jsme navštívili CHS z Chlumeckých luk, kde mají 3 krásné holčičky.
1 fenečka hledá páníčky! Kontakt na chovatele je tel.734414387.  Maminkou je Bella ze Zahrádeckých luk
 
  Aida (volná)
 
Minulý týden v neděli jsme se vydali s Flaviem na Národní výstavu do Klatov. Opět se zadařilo,Flavio získal Výborný 1, CAJC a Nejlepší junior ( BOJ ) .... stal se ČESKÝM JUNIOR CHAMIPON !!!

 
 
V Německu, v CHS  von den Wasserratten se Brahmsíkovi narodilo 5 krásných štěňátek...více na  www.vondenwasserratten.de/html/w-wurf.html
 
2.6.2012 Garpík (Bonifac) je opět taťka!!! V Itálii v CHS  Della Torre d Ovarda se mu narodili 2 krásní pejskové a 2 nádherné holčičky!!! Maminkou štěňátek je Im So Lonesome I Could Cry Della Torre d Ovarda. Více na torredovarda.com/Tpups.html   
 
 
Klubová výstava Rožnov pod Radhoštěm....Flavio bodoval ve třídě mladých, z 27 psů vybojoval 2 místo, tedy Výborný 2...a bylo to vážně o chlup :-). Garpík ve třídě vítězů získal známkuVýborný a Brahmsík vyhrál čestnou třídu, tedy Výborný 1 (z 4)!!! 
 
                            Brahms a Flavio
Setkali jsem se také s Garpíka chlapečkem Bertíkem Bern´s Hell s jeho skvělou paničkou. Je to úžasný tvoreček, který se choval, jako kdyby už měl několik výstav za sebou.... úžasný pohodář. 
 
 
 
28.5.2012  Brahmsík je opět taťka..Fioně od Zlatého Roxe se narodilo 5 krásných štěňátek! Bohužel 3 miminka to nezvládla, tak máme 2 krásné holčičky. Další maminkou je Bella ze Zahrádeckých luk, které se narodily 4 úžasné holčičky, 1 bohužel zemřela.
 
Štěňátka s Brahmsíkem čekají i v něměcku, v CHS von den Wasserratten..vice na www.vondenwasserratten.de 
 
Vydali jseme se na Mezinárodní výstavu k nám do Litoměřic, kde kluci na "domácí půdě" opět bodovali !!!! Flavio ve třídě mladých opět Výborný 1, CAJC Garpík (Bonifac) ve třídě šampionů Výborný 1, CAC, CACIB...a máme splněno...Garp se stává i Českým šampionem krásy!!!!
 
 
Minulý víkend jsme se zůčastnili Světové výstavy v Salzburku,chtěli jsme ochutnat tu atmosféru....Garpík (Bonifac) mezi 34 krásnými šampiony z celého světa získal známkuVýborný !!!!
Flavio ve třídě mladých získal známku Velmi dobrý (panu rozhodčímu vadila absence bílé barvy na jeho jedné tlapičce) :-).
 
 
 
 
14.5.2012 Vydali jsem se opět do Polska na Národní výstavu do Jelenie Gory. Flavio opět bodoval ve třídě mladých, kde získal Výborný 1, Vítěz mladých a ve finále ještě Nejlepší junior!!!! Splnil tak podmínky k udělení titulu JUNIOR CHAMPION POLSKA!!! Pro paničku prvni JCH..takže Flavíku díky :-)!!!
 
Brahmsíka děti také ostudu neudělali...  JCh.Cinderella Záře démantů Výborná 1, CWC
 
IRO BAKAON....Výborná 3
 
 
Brahmsík je opět taťka...jeho nevěsta je Arielana Bohemia Bernica, které se narodilo 12 štěňátek, 3 to bohužel nezvládla. Tak máme 3 holčičky a 6 chlapečků..více na www.sojkovy-queenelsa.cz/berner/berner.htm
 
 
5.5.2012 Mezinárodní výstava psů Praha..Flavio opět bodoval ve třídě mladých, od velmi přísné rozhodčí ze Švédska Ulltveit- Moe získal Výborný 1, CAJC  a Junior Vítěz Střední a Východní Evropy!!! Garpík ve třídě šampionů Výborný 3!!
 
 
 Flavio
             Garpík (Bonifac)
 
Brahmsíkovi a Arielaně Bohemia Bernica se dnes narodilo 11 štěňátek, 2 to bohužel nezvládla. Tak máme 6 kluků a 3 holčičky!!!  Více info na 
Gapík (Bonifac) čeká také štěňátka, v zahraničí. Po jejich narození zveřejníme jméno jeho nevěsty  :-)
 
 Garpík v Alpách 

 
1.5.2012 Vyrazili jsme na MVP do Opole..Flavio získal ve třídě mladých Výborná 1, Vítěz mladých a nakonec ještě titul Nejlepší junior !!!!
 
Máme potvrzenou březost další Brahmsíka nevěsta!!!!
 
 
Štěňátka bude mít s Brahmsíkem i Bella ze Zahrádeckých luk!!!
 
 
7.4.2012 Za  Garpem přijela další nevěsta..jeho velká kamarádka a Brahmsíka dcera Ch. Bonnie z Blanenského podhájí, za měsíc se uvidí, zda bylo krytí úspěšné
 
                                                      Ch.Bonnie z Blanenského podhájí           Ch.Bonifac Moravian Hurricane                                                               
 
V CHS Queen Elsa máme potvrzenou březost Brahmsíka nevěsty Arielany Bohemia Bernica, více na www.sojkovy-queenelsa.cz/berner/vrh_T/vrh_T.html
 
 
 
3.3.2012 Vyrazili jsme do Polska na Národní výstavu  Drzonkow...Flavio zvládl premiéru ve třídě mladých bravurně ...Výborný 1, Vítěz třídy mladých a dále pak Nejlepší mladý!!! Garpík (Bonifac) absolvoval také premiéru, ale ve třídě šampionů, kterou zvládl také skvělě..Výborný 1 CWC, Nejlepší pes. Třešničkou na dortu bylo finále, kde si spolu zaběhali  o titul BOB - Vítěz plemene, který nakonec získal zkušenější Garpík.  
Kluci DÍKY!!!
 Ch. Bonifac Moravian Hurricane
 Flavio Eleuteria
 
24.2.2012 Garpík (Bonifac) je poprvé tatínek!!!! Mamince Ally z Blanenského podhájí se narodilo 6 krásných štěňátek (4 pejsci a 2 holčičky) ...více na
 
19.2.2012 Brahmsík je opět taťka!! Maminkou je Alexis Nebeská hvězda, které se narodilo 6 krásných holčiček a 2 krásní klučíci. Více info na www.chsznebes.wbs.cz/Vrh-B---aktualni21.html . Volné jsou 3 holčičky!!!
 
Máme další vyhodnocení kloubů  Brahmse potomka...Aaron ze Stodůleckých luk ...DKK 0/0, DLK 0/0, OCD neg !!!! Co víc si přát...Tomášovi a Pavle moc gratulujeme!!!!
 
6.2.2012  DUO CACIB Brno...My jsem se nezúčastnili, ale Brahmsíka děti bodovali...
 
 sobota: Aaron ze Stodůleckých luk - tř.mladých výborný 2 /z 15/
neděle: Aaron ze Stodůleckých luk - tř. mladých výborný 3 /z 12/
                          Cinderella Záře Démantů - mezitřída výborná 2, res.CAC /z 8/
 
!!! Moc gratulujeme !!!
 
Dorazily fotečky krásné holky Brixinky Magic hill (Clementine pod Radyni x GrCh.Brahms Eleuteria) 5 měsiců
 
   
 
 
 
 24.1.2012 Nečekanou posilou naší smečky se stal DANTE MORAVIAN HURRICANE :-)
 
 
8.1.2012 Výstavní sezonu tohoto roku jsme začali Národní výstavou v Brně...Flavio ve třídě dorostu Velmi nadějný 2 (z 6) a Brahmsík opět bodoval ve třídě vítězů Výborný 1 CAC (z 6 ) a dále Národní vítěz!!!!! Vedlo se i Brahmsíka potomkům: Ch. Bonnie z Blanenského podhájí/zatím ještě v otevřené třídě/ Výborná 4 (z 11)Aaron ze Stodůleckých luk ve třídě mladých
VD 4 (z 9)Bexis z Blanenského podhájí ve třídě otevřené Výborný 3!!! Všem moc gratuljeme!!
 
 
17.1.2012 Brahmsík bude opět taťka...jeho rekordně rychlé krytí se povedlo....Alexis Nebeská hvězda bude maminka...více na www.chsznebes.wbs.cz/Aktuality.html     Brahms  s Lexi
 
Premiéru s krytím má za sebou i Garpík (Bonifac)...také úspěšné a jeho první miminka čekáAlly z Blanenského podhájí...více na www.berns-hell.cz/  !!!!!  Ally

20.12.2011  Přijela se na nás podívat Alexis Nebeská hvězda se svýma páníčkama...Brahmsíkovi stačilo  asi tak 30 vteřin a hned si získal její přízeň :)), za měsíc uvidíme, jestli z tak velké lásky budou štěňátka!!

 Lexi s Brahmsíkem

 

4.12.2011 CAC Świebodzice....Flavio zvládl svou první výstavu skvěle - Velmi nadějný 1 Nejlepší dorost!!! 

 

Brahmsíka potomci - Dia Griene Záře démantů- Velmi nadějná 1

Iro Bakaon -  Velmi dobrý 4 (totálně bez kožíšku)
 
Bonnie z Blanenského podhájí - Výborná 1, CWC,  Nejlepší fena,  BOB - splnila podmínky k udělení titulu CHAMPION POLSKA !!!!! Další champion po Brahmsíkovi....ještě jednou posíláme obrovské gratulace!!!!
 
 
Iro Bakaon,Dia Griene Záře démantů, Flavio Eleuteria, Bonnie z Blanenského podhájí

 

21.11.2011 Volná štěňátka po Brahmsíkovi...2 fenečky a 1 pejsek ..stadardní

více info na chs-rehorsforkvsestudy.webnode.cz/stenatka/

 

 

CACIB Kielce 20.11.2011  ....Brahmsíka potomek Vermuth u Zródel Wisly ve třídě mladých získal Výborný 1, Nejlepší mladý a tímto dalším vítězstvím splnil podmínky k uděleníJUNIOR CHAMPION POLSKA !!! První potomek po Brahmsíkovi championem :-)

                                                                           !!! Gratulujeme!!!

 

  

 

 

24.10.2011 Bonitace Mladá Boleslav- Bonifac Moravian Hurricane (Garp) zvládl úspěšně bonitaci a stává se chovným psem!!! Bonitační kod je 525 AGS 55 A0neg.

Takže milé berňácké slečny, už je tady pro vás i Garpík!!!

 

Na bonitaci jsme vzali s sebou naše miminko Flavíka, nechali jsem ho změřit, takže v 5,5 měsících má 56cm a 32kg!

Brahmsík má za sebou další naprosto ukázkové krytí s Agou Black Tara... jedná se o opakované krytí, tak věříme, že se zadaří a narodí se opět krásná miminka.

Další super zpráva..Brahmsíka potomek Centurion Záře démantů HD 0/0, ED 0/0, OCD neg. !!!!! Moc gratulujeme!!!

 

19.10.2011 NVP Czestochova (Polsko) Brahmsíka syn   VERMUTH U Zródel  Wisly - Vítěz třídy mladých a Nejlepší mladý plemene - NJwR!!!!

13.10.2011 Volná štěňátka po našem Brahmsíkovi mají  v CHS Řehoř ’s Fork Všestudy...foto a kontakt na chovatele ...chs-rehorsforkvsestudy.webnode.cz/fotogalerie/mimi-9-10-2011/#! 

 

10.10.2011 Byli jsme se podívat v CHS from Magic Hill na Brahmsíka děti....jsou úžasní!!!  Více nawww.magichill.wbs.cz  

 

  

7.10.2011 Flavíkovi je dnes 5.měsíců....naměřili jsme 54cm a 29 kg!!!

 

 


 

  
1.10.2011 Krajská výstava Litoměřice aneb výstava Brahmsíka potomků :-)))))))
 
Iro Bakaon - výborný 2
Ice Bakaon - výborný 1, Vítěz třídy mladých
Aaron ze Stodůleckých luk - výborný 1, Vítěz třídy mezitřídy
Dia Griene Záře démantů - velmi nadějná 1
Atilla z Mezibořských lesů - výborná 1, Vítěz třídy mladých
 
 
 
Ice Bakaon              Atiila z Mezibořských lesů     Dia Griene Záře démantů     Iro Bakaon             Aaron ze Stodůleckých luk
 
Náš Garpík (Bonifac Moravian Hurricane) získal v otevřené třídě Výborný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz!!!  
 
 
NVP v Rybniku (Polsko) vybojovala další Brahmsíka holčička Bessi z Chvalovického dvorapoprvé v mezitřídě Výborná 1, CWC (z 8)!!! Posíláme na Slovensko veliké gratulace!!!
 
Klubová výstava Zárybničká Lhota....obrovskou radost nám udělala opět Brahmsíka holčičkaCinderella Záře démantů, která excelovala se svojí paničkou Kačkou ve třídě mladých...holky vybojovaly z 34 přihlášených feneček Výborná1 CAJC a ve finále ještě Nejlepší mladý - BOJ!!!!
!!! GRATULUJEME !!!
 
 
 
 
Další výsledky Brahmsíka potomků:
 
Bertram Motýlí hra - nadějná
Bondy motýlí hra - nadějná
Betany motýlí hra - velmi nadějná
Centurion Záře démantů - výborná
Bagattino Bacio Amber Bohemia - výborná
Borghia Baia Amber Bohemia - výborná
Amálka pohoda v Osovicích - výborná 
Celeste Záře démantů - výborná
Isis Bakaon - velmi dobrá
Iris Bakaon - velmi dobrá
Illy Bakaon - velmi dobrá
Iby Bakaon - výborná
Dinah Santy Bazaltin - velmi dobrá
Destiny Santi Bazaltin - výborná
Daisy Inplem - velmi dobrá
Ester Nethanjahu - výborná
 
!!!Všem gratulujeme !!!!!
 

 

19.9.2011 NVP Brno....Garpík (Bonifac) v otevřené třídě získal Výborný 2, res.CAC.  2.místo získal za psem, který jíž Český šampion je, takže titul CAC přechází na Garpa!!!!  Brahmsík ve třídě vítězů vybojoval Výborný 1 CAC, Národní vítěz, BOB !!!! Bodovali i Brahmsíka potomci...

Aron Bonne Clare ...Velmi nadějný 2

Cinderella Záře démantů....Výborná 1 CAJC, Nejlepší mladý!!! (z 8)

Bessi z Chvalovického dvora....Výborná 2 (z 8)

GR.Ch.Brahms Eleuteria V1 CAC, Národní vítěz, BOB

 Ch.Bonifac Moravian Hurricane V2 res.CAC

 

 Cinderella Záře démantů V1 CAJC, Nejlepsí mladý

Bessi z Chvalovického dvora V2

 Aron Bonne Clare VN2

 

16.9.2011 Super zpráva...další Brahmsíka potomek má rtg vyhodnocení kloubů...Casiopeia Záře démantů DKK 0/0, DLK 0/0, OCD neg. !!!

Náš Flavík oslavil 4-měsíční narozky...naměřili jsme mu 50cm a váží 24kg!!

 

 

Super zpráva...další Brahmsíka potomek má rtg vyhodnocení kloubů...Casiopeia Záře démantůDKK 0/0, DLK 0/0, OCD negat. !!! Co víc si přát :-)

  8.9.2011 se v CHS Řehoř ’s Fork Všestudy narodilo Brahmsíkovi dalších 8 štěňátek (4 holčičky a 4 kluci)...hrdou maminkou je Abigail Darka Dog Wonder....první foto na chs-rehorsforkvsestudy.webnode.cz/fotogalerie/abinka-stenatka-8-9-2011/ 

 

30.8.2011 V CHS Magic Hill  se Brahmsíkovi a Týnušce narodilo 9 krásných miminek, 1 holčička to bohužel nezvládla...více na www.magichill.wbs.cz/Stenatka-vrhu-_B_.html

 

MVP Mladá Boleslav - i přes ranní šokující zážitek, kdy Garpíka(Boniface)  napadl dost ošklivě bernardýn,  získal ve třídě otevřené  známku výborná a odcházel z kruhu jako 5 (z 14).

Výborně si vedly i Brahmsíka děti... 

třída štěňat - psi     Douglas Záře démantů  Velmi nadějný 2

                                 Darwin Záře démantů  Velmi nadějný 3

                          feny    Dia Griene Záře démantů  Velmi nadějná 3

   třída mladých  - psi   Aaron ze Stodůleckých luk  Výborný 1 , CAJC!!!! (z 7)

                         Centurion Záře démantů Výborný 2 (z 7)

                    Cairo Záře démantů Velmi dobrý

                                       třída mladých - feny Cinderella Záře démantů Výborná 3 (z 11)

 

 

1.8.2011 Máme potvrzenou březost Darky z Dog Wonder...Brahmsík bude opět taťka :-) !!!

 

25.7.2011 Vyrazili jsme do Polska na Národní výstavu do Bedzinu...Garpík (Bonifac) v otevřené třídě získal od švýcarské rozhodčí Silvie Weber - Martegani Výborný 1, CWC ...dále Nejlepší pesa ve finále si vyběhal BOB - Vítěz plemene!!!! Máme velkou radost, protože splnil podmínky k udělení titulu CHAMPION POLSKA !!!!

 

17.7.2011 Další super zprávy....máme vyhodnocení kloubů dalších Brahmsíka potomků..

Iris Bakaon DKK 0/0, DLK 0/0, OCD neg.

Iro  Bakaon DKK 0/0, DLK 0/0, OCD neg.

!!!! Máme radost !!!!!

S Garpíkem (Bonifac MH) jsme vyrazili na NVP do Mladé Boleslavi...v otevřené třídě získal od polského rozhodčího p. Mrowiece Výborná 4. Posuzoval dost přísně, známkami výborná opravdu dost šetřil, takže spokojenost. Výsledky Brahmsíka potomků..

Aaron ze Stodůleckých luk  VD4

Centurion Záře démantů  VD

Iro Bakaon  VD4

Cinderella Záře démantů  V2 - bylo to o kousek :-)

Amálka z Pohody v Osovicích  V

                                                                           Ester z Nethanjahu VD

 

15.7.2011 Máme potvrzenou březost Brahmsíka nevěsty Clementine pod Radyní z CHS from Magic Hill ...více na www.magichill.wbs.cz/Aktuality.html !!!

 

7.7.2011 Novou posilou v naší smečce se stává Flavio Eleuteria, který se narodil ve stejné chovatelské stanici jako náš Brahmsík ! Mamina je Dakota Eleuteria a taťkou je MutiCh.Odysseus. Kluci ho přijali v pohodě, tak věříme, že se mu bude u nás líbit :-)

 

 

 

                                                           
  16.6.2011  O víkendu jsme vyrazili na NVP do Polska do Racibórz. Za úmorného vedra siGarpík (Bonifac) v otevřené třídě  "vyběhal"  2. místo, tedy Výborný 2. Vzali jsme na výlet i Brahmsíka potomka Iro Bakaon, ten ve třídě mladých získal Výborný 1, Vítěz třídy mladých!!!!

  

Bonifac Moravian Hurricane                                                                      Iro Bakaon
 

23.5.2011 Vyrazili jsme s klukama na 2 výstavy k nám do Litoměřic...a tady jsou výsledky 

sobota - GrCh.Brahms Eleuteria třída vítězů- V1 CAC

Bonifac Moravian Hurricane - třída otevřená V4

neděle - Gr.Ch.Brahms Eleuteria třída šampionů  V2, res.CAC

Bonifac Moravian Hurricane třída otevřená V1 CAC, res.CACIB

 

výsledky Brahmsíka potomků

Aaron ze Stodůleckých luk VN

Cinderella Záře démantů V3, V3

Destiny Santy Bazaltin VD,V

Iro Bakaon VD3, V3

Iby Bakaon V4, VD

Iris Bakaon D, VD

Ice Bakaon V2

Izabela Bakaon VD

Bonnie u Blanenského podhájí V4, VD

 
  

 

Brahms má za sebou další úspěšné krytí... Ch. Anabell Eldegi !!! Za měsíc se dozvíme, zda  budou štěňátka.

 

  16.5.2011 Vydali jsme se na Slovensko na DUO CACIB do Bratislavy... a výsledky

sobota - Bonifac Moravian Hurricane (Garp)  Excellent 2, res. CAC

Gr.Brahms Eleuteria Excellent 1, CAC, res. CACIB

neděle - Bonifac Moravian Hurricane (Garp)  Excellent  1, CAC

                 Gr. Brahms Eleuteria Excellent 1, CAC, CACIB, BOB !!!

Brahmsíka potomci :  Sobota - Donatello Santy Bazaltin Excellent  1 CAC

                                                                 Bonnie z Blanenského podhájí Excellent 3

                                                       Neděle - Donatello Santy Bazaltin Excellent  2,res. CAC

                                                                  Bonnie z Blanenského podhájí Excellent 3

 Brahms

                Bonifac (Garp)

 

Na výstavu do Polska do Jelenie Gory se vydali další potomci Brahmse...

Iro Bakaon - Excellent 1, Vítěz třídy mladých

Cinderella Záře démantů - Excellent 1 ,Vítěz třídy mladých, Nejlepší mladý !!!

!!! Gratulujeme  !!!

 

 

8.5.2011 Speciální klubová výstava Rožnov pod Radhoštěm - Naši kluci bodovali...od velmi přísného a důsledného rozhodčího ze Švédska p.Herngrena si Garpík (Bonifac Moravian Hurricane) vybojoval v otevřené třídě z 32 psů Výborný 2, res. CAC !!! V této třídě padlo pouhých 7 známek "výborná", o to víc si toho ceníme. Brahmsík ve třídě vítězů v konkurenci 11 krásných psů získal  3. místo, tedy  Výborný 3 !!! Třešničkou na dortu bylo setkání s Brahmsíka potomky a titul Nejlepší plemeník!!!

 

 

Bonifac Moravian Hurricane V2, res. CAC  a  Gr.Ch. Brahms Eleuteria V3

 

Výsledky Brahmse potomků: třída mladých Cairo Záře démantů Výborný 3 (z 31 psů!!! )

                                                                                                   Casper Záře démantů VD

                                                                                               Cinderella Záře démantů VD

                                                                                                Cassanova Záře démantů VD

 Cairo Záře démantů

Brahmsíka potomci z CHS Záře démantů - 11 měs.

Centurion, Casper, Cairo, Cassanova, Brahms, Cassiopea, Cinderella, Celesta

 

  

4.5.2011 V CHS Motýlí hra se Atalce Motýlí hra narodilo 9 krásných štěňátek (5 feneček a 4 pejsci) www.motyli_hra.wbs.cz , první fotky najdete ve fotogaleriistanah.rajce.idnes.cz/atala_brahms%2C_2_a_4_den_po_porodu/ .

CHS Ze psí louky se Bessynce z Kytlic narodilo 6 krásných štěňátek...3 to bohužel nezvládla,tak máme 3 krásné holčičky ( www.ze-psi-louky.ic.cz/ )

18.4.2011 V CHS Bonne Claire se  Clare od Zlatého Roxe( www.bonneclaire.cz )  se narodilo 5 krásných štěňátek  (3 fenečky a 2 pejsci) !!! Taťkou je náš Bramsík

Přijel se na nás podívat Aaron ze Stodůleckých luk (Brahmsíka syn - v 7. měsících věku ) se super  páníčkama...pár fotek najdete nastanah.rajce.idnes.cz/Brahmsika_potomek..Aaronek_ze_Stoduleckych_luk_7._mes./

14.4.2011 Brahmsíkovi a Brixie Black Tara se včera narodilo 6 štěňátek (3 holčičky  a 3 klučíci)!!!  www.bernsky-salasnicky-pes.cz/

13.4.2011 Štěňátka bude mít i Essi z Chrtnického dvora, která je s Brahmsíkem bude mít už potřetí!!!!!

11.4.2011 CAC Ostrava Brahmsíka potomci....

třída štěňat - Bellezza Fleur Amber Bohemia VN 1

třída mladých - Cinderella Záře démantů V 3 (z 13)

                       Besi z Chvalovického dvora V

 

 Cinderella Záře démantů

!! GRATULUJEME !!

 

Máme potvrzenou březost další Bramsíka nevěsta...Gessi Martei !!!

 

Našim kamarádům v CHS Enyhed (http://www.enyhed.cz/) se narodila nádherná štěňátka beauceronů!!!

 

4.4.2011 CACIB Berlín - Brahmsíka potomek Cinderella Záře démantů ve třídě mladých vybojovala krásné 3. místo (z 12)!!! Gratulujeme!!!

Přišla smutná zpráva - Akéla Bílá ponožka bohužel štěňátka mít nebude, příroda rozhodla jinak, Akéla štěňátka pravděpodobně vstřebala...

 

29.3.2011 ...další Brahmsíka nevěsta bude mít  štěňátka....Bessi z Kytlic !!! Štěňátka by se měla narodit okolo 1.května.

26.3.2011 Máme potvrzenou další březost Brahmsíka nevěsty Ataly Motýlí hra(www.motyli_hra.wbs.cz) !!!

 

21.3.2011 Ze Slovenska nám dorazila zpráva...Brahmsíka potomek Donatello Santy Bazaltin - CAC Nitra - bodoval v mezitřídě V1 CAC!!! Ještě další info z CACIB Prešov, kde získal V2, res.CAC!!! 

Další Brahmsíka potomek, který se zúčastnil CAC Nitra byla Cinderella Záře démantů, která jako nejmladší nastoupila poprve ve třídě mladých a hned  super výsledek V2!!!

GRATULUJEME!!!!!

 

17.3.2011 Budou další štěňátka.....máme potvrzenou březost další Brahmsíka nevěsty...Clare od Zlatého Roxewww.bonneclaire.cz/ ) a Akély Bílá ponožka!!!

 

8.3.2011 Máme potvrzenou březost Brahmsíka nevěsty Brixie Black Tara z CHS  Záře démantů . Věříme, že tyto štěňátka se povedou stejně, jako ta z loňska :-) .

Brixie a Brahmsík

 

7.3.2001 Oblastní výstava České Budějovice....Brahmsíka potomek Digi Hairy Love (Jenny) v mezitřídě - Výborná 1, Vítěz třídy a Oblastní vítěz!!! V závěrečných soutěžích vybojovala 2.místo 2.skupiny FCI !!!! Gratulujeme!!!!

 Digi Hairy Love

5.3.2011 CAC Drzonkow -Brahmsíka potomek  - Bonnie z Blanenského podhájí - Výborná 1, CWC (CAC) NPwR (Nejlepší fena)Bonninko, posíláme tobě i paničce velké gratulace !!!

 Bonninka

1.3.2011 Přidán odkaz na dalšího Brahmsíka potomka Aaron ze Stodůleckých luk   www.aaronzestoduleckychluk.wbs.cz/

 

CHS DASBECK jsou volná štěňátka po našem Brahmsíkovi,maminkou je Bessi Baronnella.....kontakt na chovatelku p. Blažková tel.603564013K odběru cca začátek dubna.

 

21.2.2011 Úspěšnou bonitaci má za sebou Brahmse potomek Brams Bohemia Chardonay, jeho bonit.kod je 635 AQS 55 A0. Po povinném absolvování klubové výstavy bude zařazen mezi chovné psy.

 Bramsík junior  s paničkama

 

Máme další oficiální vyhodnocení Brahmsíka potomka Bexis z Blanenského podhájí

HD 0/0 ED 0/0 !!! Gratulujeme!!!!

 

Přidány odkazy na Brahmsíka potomky....

www.bubettaamberbohemia.websnadno.cz    Bubetta Amber Bohemia

www.eliasbohemia.wbs.cz   Baltico Tanny Amber Bohemia

www.bernak.eu  Casiopeia Záře démantů

www.bernacky.estranky.cz  Cinderella Záře démantů

www.luckyberner.websnadno.cz  Bexis z Blanenského podhájí

www.aaronzestoduleckychluk.wbs.cz/ Aaron ze Stodůleckých luk

 

Prosíme majitele všech  štěňátek po našem Brahmsíkovi aby nám dali vědět, pokud udělají svým pejskům internetové stránky. Děkujeme!

 

 

 

14.2.2011 O víkendu si Brahmsík "užíval"...přijela za ním na krytí Clare od Zlatého Roxe a jeho láska z loňska Brixie Black Tara z CHS Záře dématů..." pro velký úspěch"  :-) jsme se s chovatelkou rozhodli krytí  zopakovat. Brahmsík s Brixie nezklamali a předvedli jak k sobě ladí.....Za měsíc se dozvíme, zda budou miminka

 Brixie a Brahms

 

Bohužel štěňátka s Citou Černý Baron nebudou, jelikož Cituška prodělala silný zánět dělohy a o miminka přišla. Moc jí přejeme  brzké uzdravení.

 

11.2.2011 Brahmsíkovi a Bessie Baronnella se narodila 3 štěňátka!!! / 2 holčičky a 1 pejsek/. K odběru budou cca v polovině dubna. Zájemce o prima kamaráda může kontaktovat p. Blažkovou na tel.603 564 013

  
 
 

8.2.2011  Duo CACIB Brno Garpík (Bonifac) v sobotu nastoupil ve velké konkurenci 14 psů ve třídě  otevřené a od přísného rozhodčího z Norska p.Fosse získal Výborný 5, v neděli dostal známku Velmi dobrý. Brahmsíka potomci ve velké konkurenci....

Bonnie z Blanenského podhájí ( "paní Brahmsíková"  :-D  ) oba dny - V4

Bexis z Blanenského podhájí - sobota - D (pro nás nějak nepochopitelné, vyrost z něj pěkný velký pes)

Cinderella Záře Démantů - sobota - VN1 Nejlepší dorost, neděle VN2

Video Brahmsíka holčičky Cinderelly Záře démantů CACIB Brno www.youtube.com/watch

Cassiopeia Záře démantů oba dny - N , i oni zaslouží s páníčkem velkou pochvalu, šlo jim to skvěle

 

29.1.2011 CACIB Glogow Polsko 

Bonifac (Garpík) v mezitřídě Výborný 1, CWC (CAC), res. CACIB !!! Vzhledem k tomu, že pes, který získal CACIB již titul ICH má, přechází CACIB na Garpa !!! |Brahmsíka potomek Bonnie z Blanenského podhájí  taktéž Výborná 1 CWC !!!

 

21.1.2011 Máme oficiální vyhodnocení HD a ED Brahmsíka  potomků

Donatello Santy Bazaltin HD 0/0 ED 0/0

Destiny Santy Bazaltin HD 0/0 ED 0/0

Dagmar Inplem HD 0/0 ED 0/0

Brahms Bohemia Chardonay HD 0/0 ED 0/0

Bonnie z Blanenského podhájí HD 0/0 ED 0/1

Bexis z Blanenského podhájí HD 0/0 ED 0/0

Digi Hairy Love HD 1/1 ED 0/0

Dougle Hairy Love HD 0/0 ED 0/0

Máme velkou radost a majitelům mooc gratulujeme!!!!!

 

23.1.2011     MVP Trenčín....Brahmsíka potomci

Bessi z Chvalovického dvora -  Velmi nadějná 1

Donatello Santy Bazaltin - Výborný

15.1.2011 Ve fotogalerii máme pár fotek Brahmsíka potomka Bexise z Blanenského podhájí. Je vidět, že se má moc dobře a taťku nezapře :-) 

 

 

8.1.2011 NVP Olomouc - my jsme se nezúčastnili,ale Brahmsíka potomci bodovali....

Bexis z Blanenského podhájí -Výborný 2, res.CAC

  

Cindarella Záře démantů -Velmi nadějná 1, Nejlepší dorost

 

Destiny Santy Bazaltin - Výborná

!!!Gratulujeme!!!!

 

7.1.2011 Máme potvzenou březost City Černý baron a Bessi Baronnella...Bramsík bude opět taťka!

 

CHS Amber Bohemia (www.amberbohemia.wbs.cz) čeká na své páníčky ještě 4 krásné holčičky!!! Kontakt na p.Langerovou 604 297 764. V CHS Ze Stodůleckých luk (www.chszestoduleckychluk.netstranky.cz)  čeká na své páníčky 1 krásná holčička! Kontakt na p.Petrželovou je 737 771 332. Všechna štěňátka jsou po našem Brahmsíkovi. 

 

Shrnutí  roku 2010....Letošní rok se nám,co se týká výstav,vyvedl...Brahmsík letos absolvoval 7 výstav, z toho 7x zvítězil  minimálně ve své třídě. Nelze přehlédnout jeho famózní úspěch na NVP v Brně, kde se stal nedělním Nejkrásnějším psem  výstavy! Ani Bonifac ( Garpík), který se teprve letos začal pořádně vystavovat, nezahálel a na všech absolvovaných výstavách se umístil vždy "na bedně".... získal titul CAJC, Nejlepší mladý, CAC, v Polsku také CWC (CAC) a na MVP v Litoměřicích se stal 2. Nejkrásnějším juniorem celé výstavy!!! Takže kluci...DÍKY!!!

                                               Gr.CH.BRAHMS ELEUTERIA -  NVP BRNO 2010 BIG, BOD!!
 

                

                                                                                                                         

                                           

7.12.2010 NVP Nowa Ruda - Garpík (Bonifac) v mezitřídě Výborný 1 CWC, Brahmsík ve třídě šampionů Výborný 1 CWC a následně i NPwR (Nejlepší pes plemene)!!! Brahmíka dcera Bonnie z Blanenského podhájí - vítězství jí uniklo opravdu jen o kousek, tedy Výborná 2!

28.11.2010 V CHS Amber Bohemia se dnes narodilo 10 Brahmsíka štěňátek (7 holčiček a 3 klučíci)!!! www.amberbohemia.wbs.cz . První fotky nahttp://stanah.rajce.idnes.cz/stenatka_Allerta_Amber_Bohemia_a_nas_Brahmsik,_2_dny/

Do naší rodiny přibyl 9-ti měsíční Havanský psík Qvido havana Angel NAVAJO, který bude bydlet u našich rodičů.  Svojí výstavní kariéru začal Klubovou výstavu v Nížboru- ve třídě mladých získal Výborný 3.

 

 

Dnes je to přesně rok, co nám odešel do psího nebíčka náš Berýsek (Carda z Milešovské salaše)....stále vzpomínáme na nejúžasnějšího psa na světě, který nás  zasvětil do světa "berňáků"

VCH. Carda z Milešovské salaše, náš BERY

 

13.11.2010 Přišly nové zprávy o Brahmsíka potomkovi..Donatello Santy Bazaltin....u svých páníčků na Slovensku se má moc dobře, jeho váha v roce je 50kg a výška je 69,5cm!

 

  

I u nás probíhalo měření a vážení...Brahmsík se svými 70cm váží 6okg a Garpíkovi (Bonifac) jsme naměřili 68cm a jeho váha je také 60kg !!!

 

 7.11.2010 V CHS ze Stodůleckých luk proběhla kontrola vrhu, všechna Brahmsíka štěňátka byla opět označena jako standard. Fenečky a pejsci s předpokladem do chovu i na výstavy hledají nové páníčky....více info p. Petrželová na tel.737 771 332 (www.chszestoduleckychluk.netstranky.cz)

 

1.11.2010 Brahmsík dalším vítězstvím ve třídě vítězů na NVP v Brně získal titul  ČESKÝ GRANDŠAMPION!!!

První 2 fenečky po Brahmsíkovi prošly úspěšně bonitací a stávají se chovnými fenkami. Gratulace letí k Bonnie z Blanenského podhájíwww.bsp-hagrid.cz )a Digi Hairy Love  (www.bernsti-salasnici.cz )

 

V CHS ze Stodůleckých luk  mají krásná štěňátka po našem Brahmsíkovi....4 pejsci a 3 fenečky hledají nové páníčky.( http://chszestoduleckychluk.netstranky.cz/album/uz-je-nam-6-tydnu.html) Zájemci mohou kontaktovat p.Mudr.Petrželovou na tel.737 771 332. K odběru v půlce listopadu

  

                                                                                        

CHS Pohoda v Osovicích ....všechna štěňátka už mají své páníčky :-)

 

 

23.10.2010 Do fotogalerie jsme přidali fotky z NVP Brno  http://stanah.rajce.idnes.cz/NVP_Brno/

  

 Brahmsík bude mít opět taťka....máme potvrzenou březost Allerty Amber Bohemia!!!www.amberbohemia.wbs.cz

10.10.2010 MVP České Budějovice...Garpík (Bonifac) v mezitřídě VD 3
  

3.10.2010 Vyrazili jsme na Speciální klubovou výstavu do Zárybničné Lhoty....Brahmsík ve třídě čestné - Výborný 1 a Garpík (Bonifac) v mezitřídě Výborný 3 (z 18) !!! Výsledky Brahmsíka potomků....

Iro Bakaon - VN3

Ice Bakaon - N

Iby Bakaon-  N

Cindarella Záře démantů- VN2

Celeste  Záře Démantů -VN

Cassiopea Záře Démantů -VN

Bonnie z Chvalovického dvora- VN

Dinah Santy Bazaltin -VD

Destiny Santy Bazaltin - VD

Davidoff Santy Bazaltin- V

Digi Hairy love - VD

Bonnie z Blanenského podhájí - V

Dagmar Inplem - V

Všem majitelům gratulujeme a těšíme se, že se zase brzy potkáme!!!

 

 Brahmsík ....tomu se říká "dokonalá souhra" :-D    

 

Brahmsíka potomci s maminou - Iby, mamča Dizzi, Brahms, Iro, Ice Bakaon

Brahmsíka potomci ....Celeste,Cassiopea a Cindarella Záře Démantů

 

26.9.2010 NVP Brno....pro nás naprosto neuvěřitelný den.....Ch. Brahms Eleuteria získal od rozhodčí p. Mayerové V1 CAC, Národní vítěz a následně i BOB!!! Zůstali jsme na závěrečné souteže, zkusit štěstí...vše předčilo naše očekávání...Brahmsík vyhrál 2. skupinu FCI  1 místo BIG a následně se stal Nejkrásnějším psem výstavy 1. místo BOD !!!!! Kdo mě zná, je mu jasné, že jsem byla na kolaps :-)). Byl to opravdu nepopsatelný zážitek....Bramí děkuju!!!

Velké díky patří také samozřejmě publiku, bylo fakt skvělé!!!! Fotky dodáme.

Garpík v mezitřídě získal V2!

Brahmsík je opět taťka....Amandě z Malšovic se narodilo 7 štěňátek!!!

 

MVP Mladá Boleslav Bonifac Moravian Hurricane V1 CAC !!!

  

6.9.2010 Při kontrole vrhu v CHS Pohoda v Osovicích bylo všech 10 Brahmsíka miminek označeno opět jako STANDARD. Kdo by měl zájem o štěňátko s předpokladem do chovu a na výstavy může kontaktovat p. Guthovou na tel.605 291 829. Volný je 1 pejsek a 2 fenečky.Fotky na  http://www.bernskysalasnik.snadno.eu/Aktualni-foto.html

 29.8.2010......opět z vesela....Náš Garpík (Bonifac) na MVP v Mladé Boleslavi bodoval v mezitřídě....V1  CAC!!!!

23.8.2010 Po delší době tady máme smutné zprávy....za naším milovaným Berýskem odešel do psího nebíčka jeho bráška Cipp z Milešovské salaše (prostě náš bráška Cézi) a nečekaně i Garpíka bráška Bentley Moravian Hurricane

  

Pár slov  bráškovi našeho Berýska Cézim od jeho smutné majitelky.....Cézin žádne ocenění neměl, ale byl to kámoš za práh!
Trošku ze začátku střeštěný, pak přišly děti...obava, jak je 
přijme...naprosto v pohodě, stále si držel svoji důstojnost, ale i respekt z 
páníčků. Přesto, že ho děti tahaly, obtěžovaly, jen dal najevo, že se mu to 
nelíbí a než by jim něco udělal, zalezl do kouta....
Snědl snad vše na co přišel...to se mu asi taky stalo trošku osudným, kdy ho 
pan doktor v Semilech před 2 rokama jentak tak zachránil. Díky němu a mým 
rodičům a trpělivosti mého manžela tu s námi mohl být tak dlouho. Od té doby 
měl žaludeční potíže, které ho dovedly do psího nebíčka.
Štěňátka bohužel nestihl.

" Ten den, co odešel, přijel za mnou můj malý 3 letý syn a říká mi: "Musíš, 
potichu,pes spí....ťapat potichu..."

Byl to náš první pejsek a nikdy na něj nezapomeneme!!!!!

 Cézánek

 

 Bentley

 

22.8.2010 Dorazily nové fotky z Polska Brahmsíka potomků s JOKO ONO u Zródel Wisly.....stanah.rajce.idnes.cz/Bramika_deticky_s_JOKO_ONO/    

 

Fotky štěňátek s Bellou z Račího království najdete nahttp://stanah.rajce.idnes.cz/stenatka_Brahmsika_a_Belly_z_Rac.kralovstvi_4_tydny%2C_same_holcicky/. Zájemci o krásnou fenečku mohou kontaktovat p. Csupku do Meziboří na tel. 724582000

16.8.2010 Máme potvrzenou březost další Brahmsíkovi nevěsty Amandy z Malšovic!!!

28.7.2010 Brahmsík je zase taťka....dnes se mu narodilo 5 krásných holčiček, maminkou jeBella z Račího království!

27.7.2010 Nové fotky Brahmsíka potomků s Betty Baronnela....www.bernskysalasnik.snadno.eu/Fotogalerie.html

23.7.2010 Dorazily fotky z Polska Brahmsíka potomků s JOKO ONO u Zródel Wisly....stanah.rajce.idnes.cz/stenatka_Brahmsika_a_JOKO_ONO_u_Zrodel_Wisly/ 

V CHS Záře Démantů, CHS Z Chvalovického dvora a CHS Z Novobydžovského čtverce proběhly kontroly vrhu, ve všech CHS jsou všechna Brahmsíka štěňátka označená jako STANDARDNÍ.Některá ještě  hledají svoje páníčky.

   

Zájemci o standardní štěňátko s předpokladem do chovu a vhodné na výstavy, nebo jen k domečku jako nejlepšího kamaráda,mohou kontaktovat do Nymburka p. Nollovou na tel. 739 068 049 a do Nového Bydžova p. Modřickou na tel.731 971 795

   

19.7.2010 Na NVP v Mladé Boleslavi Garpík (Bonifac) poprvé v mezitřídě Výborný 3 se skvělým posudkem ! Brahmsíka potomek Bonnie z Blanenského podhájí v mezitřídě V1 CAC!!!

Brahmsíkovi a Betty Baronnela se narodilo 11 štěňátek!!! Bohužel 1 mrtvé. Tak máme opět 5 holčiček a 5 pejsků. Fotky brzy dodáme.

2.7.2010 Bonifac Moravian Hurricane (prostě náš Garpík) HD 0/0, ED 0/0, OCD negativní !!!!Máme velikou radost!!!

1.7.2010 První fotky Brahmsíka potomků s JOKO ONO u Zródel Wisly najdete nahttp://uzrodelwisly.com/photogallery.php?album=60   a nové fotky  potomků  s Brixie Black Tara ve 4.týdnech najdete na http://www.bernsky-salasnicky-pes.cz/brixie_odchovy.html

22.6.2010 Máme potvrzenou březost Belly z Račího králoství!!!

21.6.2010 Udělali jsme si výlet a vyrazili pomuchlovat Brahmsíka miminka! Navštívili jsme v Nymburku CHS z Chvalovického dvora. Hrdou maminkou je Esi z Chrtnického dvora.  Kontrolou vrhu byla všechna štěňátka označena jako standard, předností jsou krásné  "Brahmsíka" hlavičky :-). Fotit štěnda byl nadlidský výkon,přesto pár fotek najdete na  http://stanah.rajce.idnes.cz/Brahmsika_potomci_s_Esi_z_Chrtnickeho_dvora_7_tydnu/. Zájemci o štěňátko mohou  kontaktovat p. Nollovou na tel.739 068 049 .

Pokračovali jsme dál a navštívili CHS Z Novobydžovského čtverce, maminka je Bessi Palmater(Barunka)... i tady jsme udělali pár fotek.....http://stanah.rajce.idnes.cz/Brahmsika_potomci_s_Bessi_Palmater_Barunka_7_tydnu/.  Zájemci mohou kontaktovat p. Modřickou na tel.731 971 795.

18.6.2010 Brahmsík má štěňátka v Polsku!!!  JOKO ONO u Zródel Wisly( www.uzrodelwisly.com ) se včera narodilo 10 štěňátek (7 pejsků a 3 fenečky)!!! Fotky brzy dodáme.

 

7.6.2010 Včera jsme se vydali na NVP do Klatov.....ve velkém horku si

Garpík (Bonifác) ve třídě mladých "vyběhal"  2. místo se známkou VD2 (ze 7) Brahmsík ve třídě vítězů V1 CAC a titul Národní vítěz!!!

2.6.2010 První video Brahmsíkových potomků v CHS Záře démantů najdete na http://www.bernsky-salasnicky-pes.cz/ !

Máme potvrzenou březost polské fenky JOKO ONO u Zródel Wisly ( www.uzrodelwisly.com )!!! Štěňátka by se měla narodit okolo 20. června!

 

29.5.2010 Brahmsík se stal opět taťkou!!!! V CHS Záře démantů (http://www.bernsky-salasnicky-pes.cz/ )se Brixince narodilo 11 štěňátek !!! Dvě štěňátka se bohužel narodila mrtvá, tak máme 9 miminek - 4 pejsky a 5 feneček.První fotky najdete na http://stanah.rajce.idnes.cz/stenatka_Brahmse_a_Brixie_Black_Tara/ 

Přišly fotky Brahmsíka potomků s Bessi Pamater....http://stanah.rajce.idnes.cz/stenatka_Brahmse_a_Bessi_Palmater/

Dostala se k nám zpráva, že majitelka Brahmsíka potomka Enrica Nethanjahu se z rodinných důvodů nemůže o pejska starat, proto téměř 8 měsíců starý Enrico hledá nový domov. Více info na tel.chovatele 602 103 126 p. Kopecký

     

 

Brahmsík nakryl další fenky....jeho nevěstou byla Betty Baronnela a neteř našeho zesnulého Berýska Bella z Račího království,tak snad vše klapne a budou štěňátka! 

23.5.2010 Vydali jsme se na MVP k nám do Litoměřic...na domácí půdě kluci naprosto bodovali.....Brahmsík ve třídě šampionů V1 CAC, CACIB a BOB!!! No a Garpík (Bonifac) ve třídě mladých V1 CAJC, Nejlepší mladý a v závěrečných soutežím se stal 2.nejkrásnějším juniorem celé výstavy, tedy BOD junior 2 !!! Máme obrovskou radost.... díky kluci :-).

Brahms  Garp

Další, kdo nám udělal velikou radost, byla Bonnie z Blanenského podhájí (Brahmsíka potomek), která bodovala ve třídě mladých...V1 CAJC!!! Gratulujeme, je tak dál.....

 Bonnie

16.5.2010 Brahmsíka potomek Bonnie z Blanenského podhájí HD 0/0 ED 1/0 ! Gratulujeme !

 

15.5.2010 Štěňátka Brahmsíka a Esi z Chrtnického dvora,více nahttp://stanah.rajce.idnes.cz/Brahmsika_potomci_s_Esi_z_Chrtnickeho_dvora%2C_CHS_Z_CHVALOVICKEHO_DVORA/

 

 V CHS BAKAON jsou volná 3 štěňátka po našem Brahmsíkovi, všichni jsou standardní a ihned k odběru!

 IBY je fenečka,která  byla celou dobu zadaná a nečekaně se uvolnila  těsně před odběrem. Je to krásná princezna,ale řádit umí :-)

  ICE   je ohromný sympaťák, který nikdy nepřestává mávat ocáskem, povahou a tvarem hlavičky to vypadá na Brahmsíka juniora :-)

  IRO  je od narození největší štěňátko z celého vrhu. Má méně bílé barvy na hlavičce, je to takový čertík :-). Jeho povaha je ovšem také úžasná...

 IBY,ICE,IRO

Takže kdo by chtěl nejlepšího kamaráda k domečku, nebo na výstavy, ať kontaktuje p.Hudcovou na tel.737115935 nebo na tel.605290487 www.bsp_bakaon.websnadno.cz

 

               Máme výsledky některých Brahmsíka potomků z Klubové výstavy v Rožnově
:

Danny Hairy Love - Výborný

Bexis z Blanenského podhájí - Výborný

Algara od Anenského pramene - Velmi dobrá

Ester Nethanjahu - Nadějná

Dinah Santy Bazaltin - Nadějná

a opět bodovala Destiny Santy Bazaltin - Velmi nadějná 1 z 19 feneček!!!

 

Všem moc gratulujeme!!!

5.5. 2010 Náš Brahmsík se stal  taťkou dalších štěňátek!!!! Bessi Palmater se narodilo 6 krásných miminek (2 štěňátka bohužel nepřežila) a Esi z Chrtnického dvora se narodilo 8 krásných miminek ( 1 pejsek bohužel nepřežil). Zájemci o štěňátko, které bude k odběru začátkem prázdnin, můžete kontaktovat buď p.Modřickou do Nového Bydžova na tel.731971795 nebo CHS z Chvalovického dvora p. Nollovou do Nymburka na tel. 739068049.

3.5.2010 Naše zlatíčko Brahmsíček dnes slaví své 4 narozeniny!!! Přejeme mu do dalších let všechno nej a především hodně moc zdravíčka!!!!

  

 Na MVP v Praze slavili Brahmsíka potomci další úspěchy.....Destiny Santy Bazaltin VN1,Dinah Santy Bazaltin VN2 a Davidoff Santy Bazaltin VN 1!!!

Nové fotečky Brahmsíka potomka Donatella Santy Bazaltin

  

Na MVP v Českých Budějovicích Brahmsíka potomek Destiny Santy Bazaltin VN 1!!!

 

26.4.2010 Proběhla kontrola vrhu v CHS Bakaon....cely vrh byl ohodnocen kladně, všech 11 Brahmsíka miminek je standardních !!! Nové fotky najdete na http://bakaon.rajce.idnes.cz/Vrh_I.,_48.den/#

Brahmsík "ukecal" další slečnu.....Maddu Písecké hory!!!

21.4.2010 Máme potvrzenou další březost !!! Brahmsík a Brixie Black Tara budou mít miminka !!! Narodit by se měla v CHS Záře démantů ( http://www.bernsky-salasnicky-pes.cz/ )na konci května !!!

18.4.2010  Dnes dorazila na námluvy, z CHS u Zródel Wisly (Polsko) www.uzrodelwisly.com , krásná psí slečna JOKO ONO u Zródel Wisly. S Brahmsíkem si  padli  hned do oka, krytí proběhlo naprosto skvěle, tak doufáme, že bude mít Brahmsík potomky i v jeho rodné zemi.

  

  Joko s Brahmsíkem                                                              JOKO ONO u Zródel Wisly

 

8.4.2010 Brahmsík bude opět taťka!!! Máme potvrzenou březost Esi z Chrtnického dvora!!!

8.4.2010 Máme nové fotky Brahmsíka a Garpíka! Moc za ně děkujeme Markétě a Vláďovi Paslerovým z CHS Záře Démantů. Na pár fotečkách je i Brahmsík s jejich slečnou Brixie Black Tara, která byla u Brahmsíka na krytí. Fotky najdete nahttp://stanah.rajce.idnes.cz/Brahms_4_roky_Garp_Bonifac_1_rok/

3.4.2010 Vyrazili jsme na Krajskou výstavu do Mladé Boleslavi, kde oba kluci bodovali. Garpík ve třídě mladých Výborný 1, Vítěz třídy a titul Nejlepší mladý!!! Brahmsík ve třídě vítězůVýborný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz a Vítěz Mladé Boleslavi!!!Brahmsíka potomci: Davidoff Santy Bazaltin VN2 Bonnie z Blanenského podhájí Výborná 1, Vítěz třídy....MOC GRATULUJEME!!!

 2.4.2010 Budou další  štěňátka !!! Máme potvrzenou březost Brahmsíka nevěstyBessi Palmater, prý má plné bříško kuliček !!! 

28.3.2010 Brahmsík má za sebou další úspěšné krytí....přijela za ním Brixie Black Tara z CHS Záře démantů. Doufáme, že se za měsíc potvrdí březost....moc jim to spolu slušelo :-) 

 

25.3.2010 GARPÍK (Bonifac) dnes slaví svůj 1 ROK !!! Vypadá to, že se nám s výškou zastavil na 66cm a jeho váha je 57 kg!!! Brahmsíka aktuální váha je také 57kg!!!

Garpík

      Brahmsík

14.3.2010 Ještě jedná skvělá zpráva, sice opožděně, ale přeci.....Na MVP v Prešově získal Brahmsíka potomek Donatello Santy Bazaltin (bydlí se svými páníčky na Slovensku) ve třídě štěňat VN 1 a stal se 3. Nejkrásnějším štěňátkem výstavy!!! Moc gratulujeme !!!

8.3.2010 Máme fotky Brahmsíka potomků s Dizzi zAresibo...http://www.bsp_bakaon.websnadno.cz/Stenatka.html

8.3.2010 Dorazila další skvělá zpráva od majitelky Brahmsíka potomka - Davidoff  Santy Bazaltin -  1. místo  Nejkrásnější štěně výstavy  (Oblastní výstava České Budějovice)

                          Davídek :-)

 

7.3.2010 Včera jsme  vyrazili na NVP do Polska do Drzonkówa. Garpík poprvé ve třídě mladých dostal známku VD3....musíme dopilovat výstavní postoj a zvykat, že nemůže být s Brahmsíkem i ve výstavním kruhu :-). Brahmsík ve třídě šampionů bodoval....získal CWC, Nejlepší pes a ve finále dostal i titul BOB - Vítěz plemene!!! Velkou radost nám udělala i Bonnie z Blanenského podhájí (Brahmsíka dcera), která ve velké konkurenci fen ve třídě mladých vyhrála a ještě pak získala titul Nejlepší junior !!! Paničce i Bonnince moc gratulujeme... jen tak dál....

 Bonnie z Blanenského podhájí  (foto MVP Brno)

4.3.2010 Dnes  se Brahmsíkovi a Dizzince z Aresibo ( www.bsp_bakaon.websnadno.cz )narodilo 11 krásných a zdravých štěňátek!!! Fotky brzy dodáme

 

 

Garpík (Bonifac) v 11 měsících, 55kg a 66cm

  

3.3.2010 O víkend  přijela za Brahmsíkem další nevěsta- Bessi Palmater a včera dorazila  jeho láska z loňska Esi z Chrtnického dvora, obě krytí proběhla naprosto bez problémů, tak věříme, že budou další krásná a zdravá štěňátka. 

23.2.2010 Dorazily nové fotky z CHS Nethanjahu s Brahmsíka potomkem Ester Nethanjahu,která zůstala doma se svojí maminou Biene a babičkou...

 Ester Nethanjahu

více fotek na http://stanah.rajce.idnes.cz/Brahmsika_potomek_se_svoji_rodinou/#

 

15.2.2010 Brahmsík má za sebou další úspěšné krytí, jeho další "vyvolenou"  byla Crazy ze Zárybského dvora....

12.2.2010 Za Brahmsíkem přijela "Hraběnka" Aggina Amber Bohemia(http://www.123prague.com/aggina/). Krytí se zadařilo, tak věříme,že budou další miminka.....

Bramík s nevěstou Ginou

 

 

 Destiny Santy Bazaltin(Brahmsíka potomek) na MVP Brno VN1

 

30.1.2010 Máme potvrzeno, že v CHS BAKAON ( www.bsp_bakaon.websnadno.cz )budou štěňátka!!! Mamina Dizzi z Aresibo a taťkou je náš Brahmsík!!!

18.1.2010 Opět smutná zpráva.....do psího nebíčka odešel za naším Berýskem nečekaně i jeho "velký bráška"  CH.Cezar z Milešovské salaše.... kluci, budete nám oba strašně moc chybět....

10.1.2010 Na NVP v Olomouci bodovali Brahmsíka potomci..... 

pes- třída mladých Bexis z Blanenského podhájí - Výborný 2 /z 9/

feny- třída štěňat Dinah Santy Bazaltin - Velmi nadějná 3 /z 5/

feny -třída dorostu Algara z Annenského pramene - Velmi nadějná 2 /z 8/ 

  
Posíláme velké gratulace!!!

 Bexis z Blanenského podhájí - taťku Brahmsíka nezapře :-)

Další fotky Bexíka najdete na   http://bexis.rajce.idnes.cz/   

 

4.1.2010  Za Brahmsíkem přijela naše polská kamarádka  Dizzy z Aresibo. Krytí proběhlo opět bez chybičky, tak snad se za měsíc dozvíme, že budou další štěňátka!!! 

Garpíkovi jsme v jeho 9-ti měsících naměřili 65cm a jeho váha je 51kg!!!

28.11.2009 S hlubokým zármutkem oznamujeme, že dnes odešel do psího nebíčka náš  BERÝSEK.....Beránku můj milovaný, budeš mi strašně moc chybět, byl jsi jedinečný a byl jsi první.....

 

 

 

 

25.11.2009  Našemu Garpíkovi (Bonifácek) je už 8 měsíců, je to prdlý puberťák :-) , který měří 64cm a váží 48kg!

 Garpík

Nové fotky Brahmsíka potomků s Biene Nethanjahu!!!  Kdo by měl zájem o krásné standardní štěňátko, může volat p. Kopeckého na tel.602 103 126!!

 EMIL   ENDY ENRICO

 EGON  ERIK    ESTER

Další fotky Brahmsíka lumpíků najdete na   http://www.bernskypes-nethanjahu.ic.cz/stenata/vrh_e/vrh_e.html.

 

8.11.2009 Na dnešní MVP v Praze  získal Brahmsík ve třídě šampionů velké konkurenci známku Výborný a Berýsek ve třídě veteránů získal opět Výborný 1, Nejhezčí veterán. Tímto splnil podmínky k udělení titulu ČESKÝ VETERÁN ŠAMPION !!! Máme velkou radost!!!

26.10.2009 Našemu Garpíkovi (Bonifáckovi) je už 7 měsíců....váží 44kg a naměřili jsme mu 62cm!

 Garp

18.101.2009 Na Světové výstavě v Bratislavě získal Brahmsíka potomek Bexis z Blanenského podhájí VN 4 !!! Majitelům moc gratulujeme a těšíme se na ně na další výstavě!!!

5.10.2009 Na Klubové výstavě v Záryb. Lhotě u Tábora získal Brahmsík ve velké konkurenci (11)ve třídě vítězů známku Výborný. Berýsek nastoupil ve třídě veteránů, kde vyhrál svoji třídu se známkou Výborný 1, následně se stal Nejlepším veteránem plemene a ve finále získal titul NEJLEPŠÍ VETERÁN KLUBOVÉ VÝSTAVY !!! Udělal nám obrovskou radost!!!

 Berýsek

Výstavy se už také zúčastnili Brahmsíka potomci s výbornými výsledky....

Třída štěňat feny:   Drusila Hairy Love -  Velmi nadějná

                                                    Digi Hairy Love - Velmi nadějná

                                      Algara od Annenského pramene - Velmi nadějná

Třída dorostu feny:Bonnie z Poříčské hráze - Nadějná

                                       Bonnie z Blanenského podhájí - Velmi nadějná 4 (z 16)! 

                                    !!! Všem majitelům moc gratulujeme !!!

 

 

Nové fotky Brahmsíka krásných potomků s ICH.Claudii Santy Bazaltin najdete na http://www.santybazaltin.wbs.cz/Stenata.html !!!

Brahmsíkovi a Biene Nethanjahu se narodilo 8 krásných miminek, 2 bohužel nepřežila. Tak máme 5 pejsků a 1 fenečku!!! První fotky najdete na http://stanah.rajce.idnes.cz/stenatka_Brahmsika_a_Biene_Nethanjahu/ .

 

25.9.2009 Garpík (Bonifác) má dnes, v 6-ti měsících 39kg a 60cm!

13.9.2009 Byli jsem se mrknout v CHS Z Olešských strání na Brahmsíka další potomky. Jsou opravdu  "k sežrání"....fotky najdete na http://stanah.rajce.idnes.cz/stenatka_Brahmsik_a_Clea_ze_Zahradeckych_luk/. Volní jsou 3 standardní pejsci. Zájemci mohou volat p.Bláhovou na tel.732 924 250.

 Brahms  Z Olešských strání (volný)

31.8.2009 Na MVP v Mladé Boleslavi získal Berýsek poprvé ve třídě veteránů V1 a titul Nejlepší veterán...rozhodčí byla nadšená z jeho super kondice! Brahmsík ve třídě šampionů a Garpík ve třídě štěňat získali oba 3. místo.

Brahmsíka potomek Bonnie z Blanenského podhájí si vedla skvěle, získala ve třídě dorostu VN2! 

26.8.2009 Brahmsíkovi a ICH.Claudince Santy Bazaltin (http://www.santybazaltin.wbs.cz/)se dnes narodilo 6 štěňátek!!! Jedna holčička bohužel nepřežila...tak máme  3 krásné kluky a 2 holčičky!!! První fotky najdete na http://stanah.rajce.idnes.cz/stenatka_Brahmsika_a_Claudie/

Náš Garpík (Bonifácek) má ve svých 5-timěsících 35kg a naměřili jsme mu 54cm!

23.8.2009 Byli jsme pozváni do Brna, na setkání Brahmsíka potomků s Agou Black Tara do CHS Jolly Bernese....setkání se moc vydařilo, chovatelka vybrala pro "naše" miminka opravdu ty  "nej" páníčky. Fotky najdete na http://stanah.rajce.idnes.cz/salasnicke_setkani_v_Brne/

 

Návštěva v CHS Moravian Hurricane.....Garpík se přijel ukázat mamince Eymy, sestřičce Belince a především chovatelce, jak nám roste. Pár fotek najdete na http://stanah.rajce.idnes.cz/navsteva_u_chovatelky_Garpika/    

 Belinda a Bonifác(Garp)Moravian Hurricane

11.8.2009 Máme nové fotky Brahmsíka potomků s Cathy z Peruckých lesů.... http://stanah.rajce.idnes.cz/stenatka_Cathy_z_Peruckych_lesu_a_Brahms/  

Volný je krásný,standardní pejsek,kontakt na chovatelku je 777087642 p.Honzajková

 "Brahmsík junior"

NÁŠ BERÝSEK OSLAVIL SVÉ 8-mé NAROZENINY!!! Přejeme mu všechno nej a hlavně hodně a hodně zdravíčka,aby tady byl s náma v takové prima kondici ještě několik let......

2.8.2009 V CHS z Olešských strání se včera narodilo 10 (6 pejsků a 4 fenečky)krásných štěňátek!!! Hrdým taťkou je náš Brahmsík a vzornou maminou je Clea ze Zahrádeckých luk!!! První fotky najdete na http://stanah.rajce.idnes.cz/stenatka_Clea_a_Brahms/. Více info na www.olstrane.com

25.7.2009 Brahmsík bude opět taťka.....máme potvrzenou vytouženou  březost ICH.Claudii Santy Bazaltin!!!  http://www.santybazaltin.wbs.cz/ Štěňátka by se měla narodit asi za měsíc.

Garpík má dnes 4 měsíce....jeho aktuální váha je 28,5 kg a výška 50cm!

22.7.2009 Na NVP v Mladé Boleslavi získal Brahmsíka potomek Bexis z Blanenského podhájí známku VN 1!!! Gratulujeme!!!

 Bexík s paničkou

19.7.2009 Nové fotky našeho Garpíka (Bonifácka) najdete na http://stanah.rajce.idnes.cz/Garp/  

 Berýsek,Garpík a Brahmsík

Brahmsík je opět taťka....Cathy z Peruckých lesů se narodila 4 krásná štěňátka!!

9.7.2009 Nové páníčky hledají 4 krásné slečny po našem Brahmsíkovi, dle kontroly vrhu jsou standardní a velmi nadějné.  K odběru ihned. Zájemce může kontaktovat přímo chovatele na tel.608 044 468 nebo nás!

  Brahmsíka miminka

28.6.2009 Aktuální váha našeho Garpíka (Bonifácka) ve 3.měsících je 19kg!    

         Garp 

24.6.2009 Příšly nové fotky Brahmsíka potomka Ambry z Chvalovického dvora.Kontakt na chovatelku je tel.739 068 049

    

22.6.2009 Přišla nám fotka Brahmsíka potomka z Klubové výstavy na Slovensku....Arinka Jolly Bernese...VN1 a titul Nejkrásnější štěně

 

Dorazila k nám skvělá zpráva.... potomek našeho Berýska (Cardy) Alfi od Ledové Šembery DKK 0/0 DLK 0/0 !!! Máme velkou radost!!!

8.6.2009 Máme potvrzenou březost další Brahmsíka nevěsty Cathy z Peruckých lesů!!! Štěňátka by se měla narodit asi za měsíc. 

30.5.2009  Na dnešní Klubové výstavě v Hradci Králové získal Brahmsík ve třídě vítězů   Výborný 4  a Berýsek ukázal, že je stále v kondici a získal v čestné třídě Výborný 1 !!!

 Brahmsík a Berýsek

 Bery se svým synem Alfim od Ledové Šembery

 dnešní polední klid...Berýnek, Garpík a Brahmsík       

24.5.2009 Dorazila k nám skvělá zpráva ze Slovenska, že Brahmsíka potomek Arinka Jolly Bernese na slovenské Klubové výstavě získala VN1  a titul Nejkrásnější štěně!!! Máme velkou radost a posíláme gratulace do Martina.

 

Na dnešní MVP V litoměřicích získal Brahmsík ve třídě šampionů V3 a setkali jsme se s dalším jeho potomkem, s  Bonnie z Blanenského podhájí. Jeho podobu opravdu nezapře....

  Bonnie

22.5.2009 Máme tady překvapinou zprávičku....Brahmsíkovi a Bonnie z Peruckých lesů se ve středu narodila 3 štěňátka, jedno bohužel už mrtvé. Překvapivá je, neboť na ultrazvuk.vyšetření, které majitelé Bonninky s maminou podstoupili, se zdálo, že Bonnie nezabřezla... Tak máme další 2 krásné berňácké holčičky.Fotky dodáme.

18.5.2009 Aby bylo doma ještě veseleji, přibyl do naší smečky další berňácký kamarád Bonifac Moravian Hurricane !!!   Mamina je CH.Eymy z Ochoze a taťka je slavný Multi CH.Aust.Am.Can.Swe.Nd. ZANZEBERN DEFENDER !!! Kluci ho přijali v pohodě, ale nejvíc si rozumí s naším kocourkem mainské mývalí kočky Askym,který je jen o pár měsíců starší....pár fotek najdete na http://stanah.rajce.idnes.cz/Bonifac_Moravian_Huriccane_nas_GARP/

 Garpík (Bonifác)

 
 

 Máme nové fotky Brahmsíka potomků s Ch.Cappy z Mokrovous.....redir.htm (0 KB)

 

13.5.2009 Dnes se Brahmsíkovi a Adéle Basaly (Citušce) v CHS INPLEM narodilo 9 krásných štěňátek!!! 1 štěňátko bohužel nepřežilo. Volný 1 pejsek a 4 fenečky. Více info na 608 044 468.  fotky brzy dodáme.

11.5.2009  V sobotu na Klubové výstavě v Rožnově pod Radhoštěm,ve velké konkurenci šampionů, získal Brahmsík výborný 2,res.CAC a v neděli na MVP v Bratislavě ve třídě šampionů získal  výborný 3 !!!

 

V pátek 8.5. přijela za Brahmsíkem další nevěsta...Cathy z Peruckých lesů. Krytí proběhlo opět bez problémů,tak se těšíme na další štěňátka. Brahms a Cathy 

5.5.2009 Brahmsíkovi a Esi z Chrtnického dvora se včera narodila 1 nádherná holčička.

 

3.5.2009  Na dnešní MVP v Praze,v den svých 3 narozenin, získal Brahmsík ve třídě šampionů V1 CAC a tím splnil podmínky k udělení titulu ČESKÝ ŠAMPION !!!!

26.4.2009 Ve velké konkurenci ve třídě šampionů získal Brahmsík na MVP V Opoli známku Výborný

23.4.2009 Nové fotky Brahmsíka dcerušky Bonnie z Blanenského podhájí....

 http://www.bsp-hagrid.cz/Fotogalerie/albumb4/Bonnie%202%20a%20půl%20měsíce.html    

20.4.2009 Na adrese http://www.jollybernese.wbs.cz/Aktuality.html můžete mrknout na fotky Brahmsíka potomků z CHS Jolly Bernese, jak se mají u nových páníčků dobře a jak rostou do krásy....

17.4.2009 Máme potvrzenou březost Brahmsíka nevěsty Adély Basaly,takže budou další miminka!!!

Bohužel Bonnie z Peruckých lesů miminka tentokrát mít nebude.....

16.4.2009 Brahmsík je opět taťka!!! Hrdou maminkou je Ch.Cappy z Mokrovous,které  se narodilo 7 krásných miminek (4 holčičky a 3 kluci)!!! (www.bernsky-hairylove.cz) Foto z 1.dne najdete na http://www.bernsky-hairylove.cz/odchovy.htm/VRH_D/gal_prvni_den/index.htm  

5.4.2009 Na dnešní Národní výstavě  v Drážďanech získal Brahmsík ve třídě šampionů V2,res.-Ant. Dt. Ch. VDH !

30.3. 2009 Máme potvrzenou březost Esi z Chrtnického dvora, štěňátka by se měla narodit za měsíc!!!

21.3.2009 Vydali jsme se na Moravu "zkontrolovat" Brahmsíka potomky a cestou jsme se stavili v  CHS Bohemia Chardonay v Zaječicích  ( okres Pyšely), kde mají volného posledného  pejska Baronka. Více info podá p.Bořilová na tel.603 210 361. K odběru ihned.

   Baron Bohemia Chardonay 

Foto se po kliknutí na něj zvětší

       

 Další fotky najdete na http://stanah.rajce.idnes.cz/Deti_Brahmsika_a_Amalky_Bohemia_Chardonay/

Návštěva v CHS  z Blanenského podhájí.www.bernsky.atlasweb.cz  Všechna štěňátka už mají své páníčky. Dvě dokonce pojedou do zahraničí, pejsek Brasco  do Francie a princezna Berry se bude stěhovat do Holandska. Celý tento Brahmsíka vrh byl hodnocen jako standardní,dobré konstituce,standardního zbarvení a bez anatomických vad!

Fotky ostatní štěňátek..... foto se po kliknutí na něj zvětší

         

Návštěva v CHS Jolly Bernese, kde  jsem zastihli už jen Anettku Jolly Bernese,která zůstává u své chovatelky p.Smolkové. Ostatní štěňátka jsou už u svých nových páníčků....http://www.jollybernese.wbs.cz/Aktuality.html 

 Celý tento vrh byl hodnocen jako standardní,silné kostry a výborné povahy.

       

 

10.3.2009 Brahmsík nakryl další fenečku...Adélu Basaly( Citušku),vše proběhlo bez problémů, tak snad budou opět  štěňátka.

 Brahmsík s Adélou (Cituškou)

Brahmsíkovi neodolala ani slečna Bonnie z Peruckých lesů.....

 Bonnie z Peruckých lesů

8.3.2009 Brahmsík bude opět taťka!!!! Máme potvrzenou březost Ch.Cappy z Mokrouvous!!!

5.3.2009 Nové fotky Brahmsíka dětí s Agou Black Tara najdete zde... http://stanah.rajce.idnes.cz/stenatka_s_Agou_Black_Tara/  

 


25.2.2009 Za Brahmsíkem přijela další slečna Esi z Chrtnického dvora,krytí proběhlo bez problémů,tak za měsíc se uvidí,zda budou miminka.....

18.2.2009 Nové fotky Brahmsíka dětiček s Beryho neteří Betsy z Račího  království.... http://stanah.rajce.idnes.cz/Stenatka_Brahmsika_a_Betsy_z_Raciho_kralovstvi/      

9.2.2009  Za Brahmsíkem přijela další nevěsta, a to Ch.Cappy z Mokrovous  www.bernsky-hairylove.cz  . Brahmsík se jí moc líbil,takže krytí proběhlo opět bez problémů. Tak  snad se budeme těšit z dalších štěňátek.

 Bramík s Cappy

Nové fotky Brahmsíka dětiček s Betany Slukův dvůr najdete zde http://www.zporickehraze.wbs.cz/VRH_B.html

4.2.2008 Nové fotky Brahmsíka dětiček v CHS Jolly Bernese najdete na http://www.jollybernese.wbs.cz/Stenatka_vrh_A.html . Maminkou je Aga Black Tara.

1.2.2009  Byli jsem se podívat v CHS Bohemia Chardonay na Brahmsíka štěňátka v 1 měsíci....pár fotek najdete na http://stanah.rajce.idnes.cz/Stenatka_Brahmsika_a_Amalky_Bohemia_Chardonay/#album

Přišly nám první fotky Brahmsíka miminek s Betsy z Račího království www.bernsky.atlasweb.cz .První fotky najdete zde http://stanah.rajce.idnes.cz/Stenatka_Brahmsika_a_Betsy_z_Raciho_kralovstvi/  

Přišly nám také nové fotky Beryho potomka ALFÍHO OD LEDOVÉ ŠEMBERY !!!!

   Alfí s paničkou

30.1.2009 Včera se Brahmsíkovi a  Betsy z Račího království narodilo 6 krásných miminek....2 holčičky a 4 klučíci. Další fotky brzy dodáme.

21.1.2009 Dnes se Brahmsíkovi  a Betany Slukův dvůr narodilo 8 krásných štěňátek.....3 holčičky a 5 klučíků !!! Fotky najdete na http://www.zporickehraze.wbs.cz/VRH_B.html ,kde mohou případní zájemci najít i kontakt  na chovatele.

Claudinka  (Ch.Claudie Santy Bazaltin) zatím maminka nebude, na ultrazvuku žádné kuličky bohužel vidět nebyly.

20.1.2009 Dorazily nové fotky Brahmsíka potomků s Amálkou Bohemia Chardonay (16 den). Najdete je v tomto fotoalbu...http://stanah.rajce.idnes.cz/Stenatka_Amalky_Bohemia_Chardonay_a_Brahmsika/ 

18.1.2009 Brahmsík je už opět v pohodě!!! Myslím, že by na něm nikdo nepoznal,že před 14 dny prodělal torzi žaludku. Už začal opět baštit granulky (ještě stále namočené) a dokonce nezhubnul ani 1 kg. Berýsek  tenkrát po torzi zhubnul dokonce 7 kg. Ještě jednou děkuji všem, kdo nám držel palečky a myslel na nás! Zvláštní poděkování patří MVDr. Monice Gregušové z Veterinární kliniky Live, která operovala torzi žaludku tenkrát Berymu a i teď Brahmsovi.

 Berýsek s Brahmsíkem

5.1.2009 A opět zadostná zpráva.....v sobotu 3.1.2009 se Brahmsíkovi a Amálce Bohemia Chardonay narodilo 9 štěňátek. 1 štěňátko bohužel nepřežilo. Tak máme 2 fenečky a 6 pejsků.První fotky najdete na http://stanah.rajce.idnes.cz/Stenatka_Amalky_Bohemia_Chardonay_a_Brahmsika/

5.1.2009  Po delší době tady nemáme radostnou zprávu......Brahmsík začal mít v pátek večer...příznaky torze žaludku (naprosto stejné jako Bery), na nic jsme nečekali a vyrazili na veterinu, kde ho ihned operovali. Operace proběhla bez komplikací a následná léčba zatím také. Brahmsík začal baštit diet.konzervy a má se k světu. Znovu bychom chtěli poděkovat známým, kteří na nás mysleli a drželi pěsti a hlavně týmu VETERINÁRNÍ KLINIKY LIVE !!!

1.1.2009 Máme nové foto Brahmsíka potomka Arga z Větrné jednoty,který se zůčastnil Silvestrovského srazu  na Pustevnách!

 

30.12.2008  Brahmsík je opět taťka!!! V CHS Jolly Bernese se dnes narodilo 8 krásných štěňátek. 1 štěňátko bohužel nepřežilo. Tak máme 6 holčiček a 1 klučíka. Hrdou maminkou je Aga Black Tara. Kdo by měl zájem o štěňátko, které bude k odběru začátkem března, může již nyní kontaktovat p.Smolkovou na tel.777 110 624. První fotky najdete na http://www.jollybernese.wbs.cz/Stenatka_vrh_A.html

 

30.12.2008 Dorazily nové fotky Brahmse potomka Enricca z Kapky štěstí

  

30.12.2008 Máme potvrzenou březost fenky Betsy z Račího království (www.bernsky.atlasweb.cz), kterou Brahms nakryl 29.11.2008 !!! 

 Betsy z Račího království

 

23.12.2008 Máme potvrzenou březost fenky Betany Slukův dvůr (www.zporickehraze.wbs.cz), kterou Brahms nakryl 18.11.2008. Štěňátka by se měla narodit kolem 20.1.2009.

21.12.2008 Včera za Brahmsíkem přijela na krytí krásná psí slečna Ch. Claudie Santy Bazaltin (www.santybazaltin.webzdarma.cz) . Krytí se povedlo, tak budeme věřit, že nám příjde za měsíc zpráva, že budou štěňátka.

Ch.Claudie Santy Bazaltin

 

 

7.12.2008 Přišly nám nové fotky Brahmsíka potomka Arga z Větrné Jednoty. U nových páníčků se má skvěle....více fotek na http://stanah.rajce.idnes.cz/Argo_z_Vetrne_Jednoty/

 Argo z Větrné Jednoty

5.12.2008 V sobotu 29.11. za Brahmsíkem přijela krásná fenka, Beryho neteř :-), Betsy z Račího království z CHS z Blanenského podhájí (www.bernsky.atlasweb.cz)

 Krytí proběhlo ůspěšně,tak za měsíc budeme vědět,zda budou další miminka.

 Betsy z Račího království

1.12.2008  Brahmsík bude opět taťka!!! Máme potvreznou březost Amálky Bohemia Chardonay!!!

29.11.2008 Přišla nám nová prezentace Brahmsíka potomka Enricca (Arčího) z Kapky štěstí ve 3.týdnech! Můžete mrknout na Enricco.htm (0 KB)

24.11.2008 Máme potvrzenou březost Brahmsíka nevěsty Agy Black Tara!!! Štěňátka by se měla narodit koncem prosince.

23.11.2008 Máme nové fotky Brahmsíka dcerušky Aji z Komorního Hrádku.Další fotky jsou ve fotogalerii.

 

17.11.2008 Včera jsme byli MVP v Praze. Brahmsík poprvé ve třídě championů, získal druhé místo, tedy V2,res.CAC. Jelikož se umístil za psíkem, který již má titul Český champion, CAC přechází na Brahmse!!! Máme velkou radost!!!

9.11. Ve fotogalerii máme nové fotky Brahmse štěňátek!

8.11.2008  V CHS z Kapky štěstí se dnes Betty z Krásné pastviny a Brahmsíkovi narodilo 1 štěňátko - krásný chlapeček! Přišla nám od chovatelky jeho prezentace...redir.htm (0 KB)

2 pejsci a 1 fenečka po našem Brahmsíkovi hledají hodné páníčky.K odběru začátkem prosince. Tel.605 965 952

  

 

Máme bohužel špatné zprávy....Adltha od Trotinského potoka maminkou nebude,majitelé bohužel zjistili,že Ady selhávají ledviny....je nám to moc líto a držíme palečky,aby to Ady zvládla!!!

31.10.2008  I dnes měl Brahmsík dámskou návštěvu, a to Amálku Bohemia Chardonay. Krytí se povedlo,tak za měsíc se uvidí.....

Amálka Bohemia Chardonay

 

27.10.2008 Brahmsík měl opět návštěvu....přijela za ním krásná psí slečna Aga Black Tara. Krytí proběhlo opět bez chybičky. Za měsíc se dozvíme, zda budou štěňátka.

                  Aga Black Tara

 

22.10.2008  Za Brahmsíkem přijela další nevěsta, a to Adltha od Trotinského potoka. Krytí proběhlo, jako vždy, naprosto ukázkově,tak za měsíc snad k nám dojde zpráva, že bude Ady maminkou.

Adltha od Trotinského potoka

 

19.10.2008 Na dnešní Národní výstavě v Brně se Brahmsíkovi dařilo.Ve třídě otevřené získal Výborný 1, CAC a  titul Národní vítěz !!!

 

12.10.2008  Vydali jsme se s Brahmsíkem na Klubovou výstavu do Zárybničné Lhoty u Tábora...v obrovské konkurenci 36 psů v otevřené třídě získal Brahmsík od přísné rozhodčí z Rakouska Dietlind Stingl druhé místo a tedy V2,res CAC !!!

  

Po výstavě jsme se vydali návštívit Brahmse štěňátka, za maminou Bassirou ze Zárybského dvora z CHS z Větrné Jednoty a Anetou Bohemia Chardonay z CHS z Komorního hrádku. Fotky štěňátek jsou v sekci Brahms-krytí a ve fotogalerii na http://stanah.rajce.idnes.cz/Brahmse_stenatka/

9.10. 2008 Brahmsík je opět taťka !!! Hrdou maminkou je Bassira ze Zárybského dvora, které se včera narodilo 5 krásných psích miminek,1 holčička a 4 kluci! Mají se čile k světu.   

Máme potvrzenou březost Betty z Krásné pastviny!!!  Štěňátka Brahmse a Betty by se měla narodit kolem 8.11.2008

21.9.2008  BRAHMS JE TAŤKA !!!  Brahmsíkovi a Anetce Bohemia Chardonay se narodilo 5     krásných štěňátek, 2 kluci a 3 holčičky.

     

7.9.2008  Za Brahmsíkem přijela další nevěsta....Betty z Krásné pastviny z CHS z Kapky štěstí, krytí proběhlo opět v naprosté pohodě, tak za měsíc uvidíme, zda budou štěňátka.

  Betty s Brahmsem 

31.8.2008   Dnes jsme vyrazili na MVP do Mladé Boleslavi....posouzení s Brahmsem jsme stihli "jen tak tak",ale povedlo se ....Brahmsík v otevřené třídě v konkurenci 11 psů získal Výborný 3 a Bery v šampionech také Výborný 3

23.8.2008  Brahmsík bude taťka....máme potvrzenou březost Anety Bohemia Chardonay, podle ultrazvuku  má Anetka v bříšku minimálně 6 kuliček!!! Další Brahmsíkovou nevěstou se stala francouzka Victory les Hautes Vernades. I s Victorií krytí proběhlo bez problémů,tak budeme doufat, že za měsíc uvidíme i u ní v bříšku kuličky. 

 Brahmsík s Vicki

  Victory les Hautes Vernades

10.8.2008 Dnešek byl pro oba kluky vyjímečný....za Brahmsíkem přijela další psí slečna - Bassira ze Zárybského dvora (krytí se povedlo) a Berýsek dnes oslavil  7.narozeniny!!!

 Brahmsík s Belinkou (Bassira)

22.7.2008  Dnes za Brahmsíkem přijela další nevěsta, a to Aneta Bohemia Chardonay z CHS z Komorního hrádku. Krytí proběhno bez problémů, tak snad za měsíc přijde radostná zpráva, že má  Anetka v bříšku miminka.    

21.7.2008  Včera jsme byli na Národní výstavě v Mladé Boleslavi. Brahmsík v otevřené třídě získal Výborný 2,res. CAC !!!

   

28.6.2008  Na dnešní Mezinárodní výstavě psů v Krakowě vybojoval  Brahmsík v otevřené třídě  známku Výborný 1 a  CWC. Tímto dalším vítězstvím nám udělal obrovskou radost,neboť splnil podmínky k udělení titulu CHAMPION POLSKA !!!

16.6.2008  Včera jsme byli na Oblastní výstavě psů v Trmicích. Výstava se moc povedla, Brahmsík ve třídě otevřené získal Výborný 1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz. V závěrečných soutěžích o nejkrásnějšího psa celé výstavy se probojoval do užšího výběru!  

8.6.2008  Vložili jsme nové fotky Brahmsíka ve jeho 2.letech...http://stanah.rajce.idnes.cz/brahms/, za úpravu srsti a za fotky moc  děkujeme Honzovi (CHS ORECAN) .

5.6.2008  Do fotogalerie jsme vložili  nové fotky z výstav - Dráďany  a  Litoměřice.

25.5.2008  Vydali jsem se na Mezinárodní výstavu psů  do Litoměřic...Kluci opět bodovali, Brahms v otevřené třídě, v konkurenci 13 psů získal krásné 2.místo a tedy ocenění  Výborný 2, res.CAC. Bery ve třídě šampionů potvrdil, že  téměř v jeho 7 letech je stále v super kondici  a  získal  ocenění Výborný 1, CAC, CACIB, BOB- Vítěz plemene a v závěrečných soutěžích o nejlepšího psa II.skupiny FCI se probojoval mezi 7 nejlepších!!!
                                                          Bery- V1, CAC,CACIB, BOB

23.5.2008  BRAHMS BYL ZAŘAZEN MEZI CHOVNÉ PSY !!! Takže milé psí dámy, je tu pro vás..... :-)

14.5.2008  Tak konečně samé výborné zprávy!!! S Brahmsíka ocáskem se vše vyřešilo a Brahms má ukončenou bonitaci se závěrem  CHOVNÝ I !!! Jeho bonitační kod je 535 ALS 6p5 A0 neg.

 V sobotu 10.5. jsme vyrazili  na Klubovou výstavu do Rožnova pod Radhoštěm. Brahmsík v konkurenci 41 psů v otevřené třídě získal známku Výborný a odcházel z kruhu mezi 8 nejlepšíma. Známka "výborná" byla udělena tentokrát opravdu vyjímečně, tak jsme za ni rádi, i proto, že byl Brahms ve třídě nejmladší
.

27.4.2008  Na národní výstavě v Drážďanech  skončil Brahmsík jako Výborný 3 a přibyl mu do sbírky další pohár !!!
 

15.4. 2008  Ani dnes nemáme radostnou zprávu...Bery nebude mít štěňátka ani s Bassirou ze Zárybského dvora....Bassira štěňátka bohužel vstřebala.

27.3.2008  Dnes moc radostné zprávy nemáme.... Dostali jsem zprávu,že Barila Wimpego není březí,takže štěňátka tentokrát nebudou.
Další věc,která nás moc mrzí je, že má Brahmsík odloženou bonitaci kvůli podezření na zálomek ocasu. Toto zjištění nás dost šokovalo, neboť s Brahmsem od malička jezdíme po výstavách a dokonce loni na podzim jsme se zúčastnili svodu mladých,kde mu byl ocas rovněž kontrolován. Nikdy nám nebyla vytknuta jediná chybička na jeho ocase. Podle vyjádření několika nezávislých veterinárních odborníků, kterých jsme po tomto zjištění  navštívili opravdu dost, se skutečně nejedná o zálomek. Tak věříme, že se vše vysvětlí a bonitační komise nám Brahmse do chovu pustí. Držte nám,prosím, palce......

5.3.2008  Ve fotogalerii máme nové fotky našich kluků !!!
 

 

 

 

 

2.3.2008   !!!BUDOU ŠTĚŇÁTKA!!! Náš Berýsek  (Carda) bude opět taťkou!!!  Máme potvrzenou březost  Bassiry ze Zárybského dvora. Štěňátka by se měla narodit začátkem dubna. Kdo by měl zájem o štěňátko po našem Berym,může nám napsat  na s.holcakova@seznam.cz 

1.3.2008   Na dnešní Klubové výstavě v Českých Budějovicích se našim klukům opět dařilo....Za přísného posouzení  MVDr.Ridarčíkové   Brahmsík v mezitřídě  získal nádherný posudek a umístil se jako Výborný 3, Berýsek v šampionech,také se skvělým posudkem, získal  Výborný 2,res. CAC !!
 

17.2.2008  Přišly fotky Beryho (Cardy) dalšího potomka......Atos (Bady) Rexigo (16.měsíců)

  

12.2.2008   Dorazila zpráva z Polska.... Na  MVP v Rzeszowie Brahmsíka bráška B-Mol  získal V1 CWC,res.CACIB a jejich mamina Confetti ve třídě šampionů V1 CWC !!! Moc gratulujeme!!! 

11.2.2008  Berýsek (Carda) měl opět dámskou návštěvu. Přijela za ním Alfiho maminka Barila (Bára) Wimpego z  CHS Od Ledové Sembery . Bery s Barunkou opět předvedli, jak se mají rádi,takže krytí proběhlo naprosto bez problémů. Za měsíc budeme vědět, zda bude mít Alfi sourozence.

5.2.2008  Máme nové fotky Beryho (Cardy) dětí a kamarádů..... http://stanah.rajce.idnes.cz/Beryho_deti/#

Alfi od Ledové Šembery (9.měsíců)

  

Alexis Rexigo (16.měsíců)

  

Aramis Rexigo (16.měsíců)

 

31.1.2008  Dnes přijela za Berym další nevěsta.... Bassira ze Zárybského dvora z CHS z Větrné Jednoty. Berymu i nám se moc líbila,krytí proběhlo bez problémů,tak budeme doufat,že za měsíc nám majitelé potvrdí její březost.

 

27.1.2008  Včera jsme si udělali výlet a vyrazili s klukama na výstavu do Polska ,do města Glogow. Klukům se dařilo... Brahmsík porazil všechny své soupeře v mezitřídě a získal výborný 1 a CWC !!! Bery ve třídě šampionů porazil polského šampiona a získal také známku výborný 1 a CWC !!!

24.1.2008   Dnes máme samé výborné zprávy!!!  Známe oficiální výsledky rtg kloubů Beryho dcerky Alexis Rexigo...DKK 0/0  DLK 0/0!!!!!!  Podle rtg a slov MvDr.Deckera má i její bráška Aramis Rexigo moc pěkné klouby. Přestože Aramis nemůže kvůli chybějícímu zubu do chovu,nechala mu majitelka udělat tohle vyšetření.Za to jí děkujeme a oběma majitelům moooc gratulujeme !!!!! Do třetice nám udělal radost Brahmsík,kterému jsme při této příležitosti nechali zrentgenovat ramena a výsledek OCD je negativní!!!!

12.1.2008  - Na dnešní NVP v Olomouci nám udělal Brahmsík opět velkou radost. Nastoupil poprvé ve třídě otevřené a získal Výborný 1 a titul CAC !!! Fotky, za které děkujeme Kari (CHS Hlakalo) najdete na http://stanah.rajce.idnes.cz/Olomouc_leden_08/

 

Přidali jsme pár nových fotek kluků na sněhu....http://stanah.rajce.idnes.cz/snih_07/      

 

9.12.2007 - Měli jsme milou návštěvu,přijel se na nás podívat Beryho kluk Alfi od Ledové Šembery s páníčkama.V 6.měsících váží Alfi 30kg  a naměřili jsme mu 58cm.Pár fotek  najdete na  http://stanah.rajce.idnes.cz/Navsteva_-_Alfi_od_Ledove_Sembery_/

 

2.12.2007  - Dnes jsme zakončili letošní výstavní sezonu výstavou v Nowe Rudě (Polsko). Brahmsík v mezitřídě získal tituly Výborný 1, CWC a Nejlepší pes v rase. Máme velikou radost!!!

  

18.11.2007 - Na dnešní mezinárodní výstavě v Praze získal Brahmsík v mezitřídě známku Výborný 3 ,v konkurenci 12 psů.Další,kdo nám udělal radost je Beryho /Cardy/ potomek  Alfi od Ledové Šembery,který získal opět známku VN a jeho mamina Barila Wimpego získala známku Výborná 4,v konkurenci 20 fen! Moc jim gratulujeme!!! Pár fotek najdete na http://stanah.rajce.net/MVP_Praha_17.11.07

Alfi

28.10.2007 - Brahmsík dnes složil úspěšně zkoušku ZOP.

21.10.2007 - Brahmsík dnes složil úspěšně zkoušku ZZO.

15.10.2007 - Vydali jsme se s klukama na Klubovou výstavu do Rožnova pod Radkoštěm. I přes, jako tradičně, velkou konkurenci kluci uspěli...Brahmsík v mezitřídě a Bery ve třídě vítězů...získali oba Výborný 2,res.CAC.

30.9.2007 -  Dnes jsme vyrazili na MVP do Wroclawi.Brahmsík ve třídě mladých získal Výborný 1,Vítěz třídy mladých a následně Nejlepší junior v rase.Berymu se také dařilo,ve třídě šampionů vybojoval druhé místo.Byl to pro nás moc hezky strávený den,jelikož jsme se setkali s Brahmsíka chovateli a poznali i jeho brášky Bacha a B-Mola.

 

 

 

19.8.2007 - Dnes jsme nechali Brahmsovi zhotovit rentgeny kyčlí a loktů.Podle slov MVDr.Deckera má přímo ukázkové klouby. Brahmsík tedy HD0/0  a ED0/0 !!!!!!!!

27.5.2007 - se Berymu a Barunce (Barila Wimpego) narodila 2 štěňátka.Jedno se bohužel přes veškerou snahu veterinářů nepodařilo zachránit.Tak máme jednoho krásného,standardně zbarveného, pejska!!!!

20.5.2007 - Na dnešní MVP v Litoměřicích získal Brahmsík ve třídě mladých krásné 2.místo se známkou Výborný 2 a od pani rozhodčí skvělý posudek,ve kterém mu nic nevytkla.Pořád jsme váhali zda vystavit už i našeho Berýska a myslím,že jsme se rozhodli správně.Riskli jsme to a vystavili ho. Berýsek ještě s oholeným bříškem(po operaci torze žaludku) získal vynikající posudek a ve třídě šampionů vybojoval známku Výborný 2,res.CAC a nakonec ještě res.CACIB !!!!! Byl to pro nás obrovský zážitek,protože ještě zhruba před měsícem bojoval o život!!!!!! Pár fotek je ve fotogalerii kluků. Další, z čeho máme velikou radost, je Beryho dceruška Alexis Rexigo,která na své první výstavě dostala také výborný posudek a známku Velmi nadějná 2. Rodině Hervertových děkujeme za účast a Vláďovi za super předvedení. Doufáme,že se s nimi zase brzy setkáme na dalších výstavách!!!!

13.5.2007 -  jsme vyrazili na Národní výstavu do Jelenie Gory (Polsko).Brahmsík získal V1 Vítěz třídy, Nejlepší mladý a na závěr porazil dospělého psa i fenku s tituly CWC a ve svých 12 měsících získal titul
BOB-Vítěz plemene !!!!!!! Berýska jsme ještě nevystavovali,byl Brahmse " psychická podpora" :-) .
Radost z vítězství Brahmsíka jsme prožívali společně s jeho chovateli Iwonou a Stasiekem,kteří se za námi přijeli podívat.Byl to pro nás super strávený den a těšíme se na další setkání.Pár fotek ve fotogalerii.

V neděli 17.6.2007 jsme s Berýskem vyrazili na 1.Oblastní výstavu do Trmic.Myslím,že se výstava vydařila,potkali jsem naše " berňácké kamarády" a získali Výborný 1,Vítěz třídy,Oblastní vítěz.Na konci výstavy se Bery probojoval do užšího výběru o " nej" psa výstavy!!!

26.6.2007 - Na Mezinárodní výstavě psů v Krakowie získala Brahmsíka mamina Confetti Duch Wrzosowisk tituly V1,CWC,CACIB.Tímto splnila podmínky pro udělení Polského šampiona krásy. Moc gratulujeme!!!!!!

Ch.Confetti Duch Wrzosowisk (Inka)-Brahmsíka mamina

 

12.5.2007 - Na dnešní Klubové výstavě v Zárybničné Lhotě získal Brahmsík od rozhodčí ing.Procházkové výborný posudek a v konkurenci 36 psů skončil na krásném druhém místě se známkou Výborná 2!!!Pár fotek je ve fotogalerii.

3.5.2007 - Dnes slaví Brahmsík 1.rok!!! Moc mu gratulujeme a přejeme vše nej,nej....Naměřili jsme mu 69cm a 51 kg!!!

18.4.2007 - V pátek 13.4. po večeři začal Bery mít příznaky torze žaludku.Okamžitě jsme vyrazili na veterinu,kde nám to potvrdili.Berýsek byl ihned operován.Byla to snad nejhorší noc v našem životě....Operace dopadla dobře a nám nezbývalo než čekat,jak se s tak těžkým zákrokem vypořádá jeho organizmus.Protože je Bery silný pes ve výborné kondici,vše zvládnul a my jsme nesmírně šťastní,že ho máme zase doma.Je sice o pár kilo lehčí,ale věříme,že vše dožene.

Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem přátelům a známým,kteří Beryho znají,za psychickou podporu a především všem profesionálům z veterinární kliniky LIVE,kde mu zachrálili život!!!!!

23.3.2007 - Vyrazili jsme na MVP do Německa do Berlína. Berýsek ve třídě šampionů vybojoval 3.místo(z 5) a Brahmsík,přestože byl ve třídě nejmladší a bylo to vidět,vybojoval ve třídě mladých 4.místo (z 11) !!!!!Z výstavy jsme odjížděli s dobrým pocitem a s pohárama!!!! Pár fotek z výstavy je ve fotogalerii.

 

20.2.2007 - Měli jsme návštěvu! Přijeli se na nás podívat chovatelé Berýska manželé Ištvaníkovi.Vzali s sebou Beryho maminu Arianu z Milešovské salaše.Přesto,že je Arianě už 8 let, je výborné kondici,na svůj věk opravdu nevypadá,stejně jako její mamina (Beryho babička) Ariela Bakaon,které je už 10 let.Udělali nám obrovskou radost,doufáme,že Bery zdědil po nich ne jenom úžasnou povahu-po Arianě i krásu :-),ale i tu dlouhověkost bez zdravotních potíží!!!!! 

Ariana z Milešovské salaše-Beryho mamča

 

 

Katalog CZIN.eu alfa.elchron.cz AddMe - Search Engine Optimization optimalizace PageRank.cz TOPlist